| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reacționați atunci când soacra va invita la masa și va spune sa tăiați voi pâinea și sa o puneți pe masa? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Probabil cu cuțitul. Tu cum ai gestiona o pâine netăiată?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu vad problema
eu ori cumpar painea gata feliata, ori o feliez la magazin

| Sofer a răspuns:

Nu ii cad unghiile de 5 cm daca taie și nora o pâine.

| iulia0514 a răspuns:

Sincer nici nu aș aștepta să-mi zică as face-o din proprie inițiativă și nu doar acasă la soacră oriunde sunt invitată ma ofer sa ajut chiar și la pregătirea mâncării asa e frumos fata de gazdă

| Eireann a răspuns (pentru iulia0514):

Exact, chiar daca garda refuza e politicos macar sa te oferi sa ajuti.

| Continchiscontsters a răspuns:

Frate dacă nici doua felii de pâine nu sunt uni în stare să-și taie sa mănânce laughing)))

| ILoveBlackCats a răspuns:

In halul asta de leneșă sa fii?