| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când iubitul va propune sa va mutati împreună si va spune ca el nu crede în lozinca sexista cu banii la comun si ca nu e de acord cu așa ceva? Cum gestionați situația asta tensionata?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Daca e vorba de iubit si iubita e discutabil.

Daca e vorba de sot si sotie, de o familie, firesc e sa fie la comun, altfel ce fel de relatie mai e aia? Daca fiecare e cu p---da ma-si cum e vorba, mai bine stati separat si aia e.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu m-am mutat cu o femeie care nu a vrut sa imparta banii cu mine, dupa multi multi ani tot fiecare cu cardul lui. Merge foarte bine.

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi iubita lui l-as aplauda si i-as oferi cea mai tare partida de sex.Pentru ca e un barbat cu personalitate care merita apreciat.

| Eireann a răspuns:

Nici eu nu sunt de accord - cheltuielile 50/50 si apoi fiecare cu banii lui. Asa fac cu iubitul meu si merge bine pentru amandoi.

| Miruna333 a răspuns:

Nici eu nu as pune banii la comun