| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor și domnisoarelor, cum reacționați atunci când aveți o aventura de o noapte cu un tip și observați ca el se comporta impecabil comparativ cu iubitul/soțul. Va oferă preludiu lung, va face oral, este atent la orice mișcare a voastră și Cireașa de pe tort nu ejaculează decât după ce ati avut voi orgasm. Ce simțiți în acele momente când un străin va oferă luna de pe cer în pat iar iubitul/soțul va oferă doar sex mecanic?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Ca sa ajunga sa imi fie iubit/sot trebuie sa se comporte impecabil, nu o sa stau cu un barbat care imi ofera doar sex mecanic. Si daca am iubit/sot nu am aventuri.

3 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Ce ai scris tu fac bărbații însurați cu amante măritate.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

De aia femeile măritate își fac amanți.

| anonim3247 a răspuns:

Mai bine pune o întrebare - De câte ori pe lună face sex o femeie măritată cu amantul însurat?