| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand sotul vostru este la dus, usa de la baie este intredeschisa si vreti sa mergeti pana la el si observati ca el se masturbeaza in dus, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Continuarea este pe Po.RN hub!

14 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

De ce naiba să se mai masturbeze unul însurat cu o viață sexuală normală?
Refuză soția să mai facă sex cu el?
Atunci cred că își caută o amanta, nu se întoarce la 17 ani, la masturbare,

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Frate ai fi suprins sa afli ca multe casnicii nu au viata sexuala normala, doar [entru ca esti casatorit nu inseamna ca ai o viata sexuala normala

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mda... nașpa.
Așa se întâmplă când te grăbești să te căsătorești și o faci cu cine se nimerește. Doar de frică să nu rămâi neînsurat/nemăritată.

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Sau cand nevasta s-a plictisit de tine si/sau tu de ea

| Hammurabi a răspuns (pentru Goete):

Exact. Păi sunt legate cele două.
Când te căsătorești aiurea cu cine nu trebuie, se ajunge la plictiseală, indiferență, nepăsare, etc.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Mai da poate e nevasta pe stop sau gravida. Repede tu. Si sa stii ca sunt multe cupluri care practica si masturbarea.

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Păi bineînțeles că se practică în cuplu, doar e ceva mișto.
Dar nu solo, de unul singur, că atunci poate deveni trist și depresiv (după). laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Adică, dacă e gravidă nu mai? Deloc?
Nici așa, mai finuț, mai cu atenție?

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Si cand te casatoresti cu iubirea vietii tale peste un timp e la fel daca lasi monotonia sa iti guverneze viata - parintii mei se iubeau foarte mult si acum am un tata vitreg.
Si sa faci sex mereu cu aceeasi persoana la urma devine monoton, doar daca nu devine o relatie liberala

| Hammurabi a răspuns (pentru Goete):

Depinde de la persoană la persoană.
"Iubirea vieții" o poate considera și unul care e doar la prima lui iubire și e îndrăgostit de nu mai poate, dar și unul care a avut nenumărate "experiențe" anterioare șí a găsit în sfârșit exact ceea ce-și dorește.
Nu e DELOC același lucru.
Pentru că atunci când te căsătorești și lași în urmă o grămadă de "experiențe" de tot felul și nu te mai roade curiozitatea sau dorința de a experimenta, relația cu femeia pe care ți-ai ales-o nu mai devine deloc monotonă.

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu din experienta proprie nu pot spune nimic, vorbim oeste cateva zeci de ani :p
Dar vad multe in jurul meu si stiu ca monotonia distruge orice. Oricum eu voi avea o relatie liberala si vom face sex si cu altii

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Imi place cum gandesti

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Sunt barbati care nu se ating de sotii cand sunt gravide. Stiu o gramada

| RusuRoxana379 a răspuns:

Foarte trist atunci!