| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care m-a distras de la munca si m-a agitat toata ziua. S-a enervat seful si m-a trimis acasa si mi-a taiat din ore. Doamnelor si domnisoarelor cum reactionati atunci cand sunteti in concediu cu iubitul/sotul si va cumpara o inghetata iar mai tarziu vi se face pofta de inca o inghetata si el spune "nu iti mai cumpar pentru ca ai mancat deja una azi"?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ii mai cumpăr una.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Speram ca e gluma sad
Ai imbatranit.

| Lukasssz a răspuns:

îi e frica la iubit ca raceste iubita si nu mai poate sa faca sex oral laughing

| AnastasiaK a răspuns:

rolling on the floor Iubitul/soțul? Că pare mai degrabă că întrebarea le e adresată unor fetițe și eventual tatăl/mama lor le cumpără o înghețată ca apoi să nu le mai ia încă una.

Dacă vreau o înghețată, mi-o cumpăr eu. Dacă vreau încă 30, tot eu mi le cumpăr. Iar dacă prin absurd iubitul ar avea ceva de comentat, i-aș aminti ce sport știe mai bine fiecare dintre noi big grin

P.S. Glumesc la ultima parte evident, dar serios acum, sper că nu există scenariul ăsta făcut de tine în viața reală.

| siriusblack98 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Să îmi iei și mie o înghețată cu alea 30 ale tale dacă tot te duci please rolling on the floor

| AnastasiaK a răspuns (pentru siriusblack98):

Dar nu știu unde să găsesc 31, mai ales pe vremea asta sad

| GraniniCuPiersica a răspuns:

-_-

| Anna71 a răspuns:

Nu înțeleg cum poate subiectul ăsta să te distragă de la muncă toată ziua, pui niște întrebări uneori...