| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnilor cum reacționați atunci când aflați ca soția habar nu are sa facă mucenici?

9 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Fiind ca sunt un adevarat gemtleman as viziona impreuna cu sotia un videonpe YouToube despre cum se fac mucenicii. Apoi ne-am apuca amandoi de treaba.Iar seara o sa facem o partida de sex nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun la 112.

| vlllaaddd a răspuns:

Ia de la magazin ca is mai buni

| Turbo223 a răspuns:

Scandal,arunc cu farfurii, sparg pahare, beau tarie etc laughing

| vasileparnaie a răspuns:

Ii cumpar o carte de gatit mane.

| KaiSmile27 a răspuns:

Ii fac eu și nu ii dau nimic făcându-i poftă

| Mda01 a răspuns:

Cumperi din oraș și lași fițele că vrei de la nevastă rolling on the floor)

| Miaomg a răspuns:

Ca femeie dacă n-aș ști să fac și soțul ar vrea, orice reacție mi-ar da i-aș recomanda să facă singur că mie oricum nu-mi plac. Lejer