| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnilor, cum reacționați atunci când voi sunteți urâți si mici de înălțime, iar soția va propune sa rămână gravida prin inseminarea artificiala cu sperma unui bărbat frumos si înalt astfel încât copii sa iasă frumoși si înalți?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este o intrebare greu de digerat, daca tatal sau mama au boli care se transmit genetic oare sa se reproduca? in mod idealist spunem ca este uman este sa faca copii,dar gandeste-te ce viata va avea acel copil,tie ca parinte ti rusine sa mergi cu el in parc,pentru ca nu e normal,copilul va avea parte de bulling,e usor sa spui dar are drepul la viata,dar ce viata poate avea un om cu probleme mintale sau fizica,universul in care traim nu este idealist,sa fim realisti nimeni nu vrea sa fie urat sau mic de inaltime,asta naste frustrare si invidie, lipsa sexului poate duce la scaderea serotinei si a dopaminei din creier =depresie,anexitate,lipsa motivatiei,gandire impulsiva,compulsiva asa ca ne refugiem in mancare -carbo simpli, alcool, droguri, de asta nu cred in dumnezeu pentru ca a creat toti oameni egali, daca tu imi ceri sa te slujesc pai fa ma sa fiu egal cu toti, un om orb de ce sa te slujeasca

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Inegali

| vasileparnaie a răspuns (pentru RAY):

Omu a intrebat ce ai face daca sotia ta ar vrea sa ramana insarcinata prin spermatozoizi altui barbat (sa zicem ca tu esti mic 1.60 in jos si urat) nu sa ii zici de boli cronice si genetice si de viata copilului.

| RAY a răspuns (pentru vasileparnaie):

Eu consider asta tot un defect genetic

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu știu ce să răspund pentru că nu am iubita și acum nu-mi doresc nimic pe partea emoțională

| vasileparnaie a răspuns (pentru RAY):

Daca te-ai uitat la din alea cu blackpill pe tiktok recomand un psiholog

| RAY a răspuns (pentru vasileparnaie):

Eu vb de realism nu aiurea de pe tiktok

| vasileparnaie a răspuns (pentru RAY):

Cum e fratele meu realism ca le zici la lume sa nu mai faca copii ca sunt scunzi sau mai putin atractivi? Ce zici tu acolo e luat de pe forumurile alea cu inceli

| RAY a răspuns (pentru vasileparnaie):

Deși e crud adevărul asta ar duce la oamenii mai buni genetic, decât cu frustrați, invidioși

| vasileparnaie a răspuns (pentru RAY):

O dai in nazisme deja frate, recomand un psihiatru ca te-ai uitat la prea mult content din ala.

| vasileparnaie a răspuns (pentru RAY):

Si ca sa iti mai dau un raspuns pana la tine nu am mai auzit asa ceva. Doar de la nebunii aia de vor sa se omoare ca nu au femei dar aia macar sunt nebuni.

| RAY a răspuns (pentru vasileparnaie):

Exista soluții că modificarea ADN ului sau dau banii unei femei frumoase sa îmi facă un copil, soluții sunt mereu

| RAY a răspuns:

Da mă și se face așa ceva

| LordCristobal a răspuns:

Bag divort de sotie.Eu am vazut parinti urati carevau copii foarte frumosi.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Fara supărare, dar cum de v-ati căsătorit? Numa intreb

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru ILikeBlackCats):

Nu sunt căsătorit

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Acum totul se explică. Si tu esti mic si urat, de nu te-a vrut nimeni?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru ILikeBlackCats):

Din fericire nu sunt nici mic nici urat

| vasileparnaie a răspuns:

Orice femeie sanatoasa la cap nu prea ar face din astea mane, daca ar fi sa faca zboara din casa prea simplu.

| DarianVicentiu a răspuns:

Nu vreau sa fiu inseminat