| sdfgsdf a întrebat:

Hey, e vreo fata pe aici care vrea sa aiba o conversatie cu mine pe Skype sau YM, nu stiu sa vorbim despre orice, eu sunt cam timid si cred ca asta m-ar ajuta putin! happy Ma refer la un "Voice Chat" nu doar sa scriem! Mersi si lasati-mi un id pe privat sau in raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| anika33 a răspuns:

Si eu citisem intamplator intrebarea ta.iti pot lasa id-ul happy, imi place sa am noi prieteni :*.

chinterlude_green_x

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ba! nu se compara cu iesitu si sa agati tu o fata. In sensu sa iti faci prietena si sa discuti cu ea.
Pe mess ce d**** ca vorbiti la microfon sau pur si si simplu apoi cine stie ajungeti sa va placeti, o mai fi si vre; o distanta de aia mare... pana la urma se alege prafu si te aud ca suferi sau pana mea'.

Mai ales daca vrei "voice chat" cam logic ca nu vrei deca "amica"

Eu ti.as propune sa iesi putin la aer. Pe strada gasesti sute de fete, cu toata timiditatea ta incearca sa nu mai pari asa mototol si baga. te in vorba cu una. Nu vin ele la tine sa te ia, du-te tu sa o iei pe aia de iti place.

Daca chiar vrei mess. Cauta fe net id-uri de fete din zona ta. O sa gasesti. Vezi care iti place, ce zice apoi iesiti in oras la un suc.
Asta e ce. l mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei buna tiam citit intamplator intrebarea ta.eu iti las id meu sh daca ai nevoie de o amica poti sa vorbesti cu mine ca nu ma deranjeaza.id meu mariuk_yourfrend22