| Andrew19 a întrebat:

Este o fata in clasa cu mine si as vrea sa vorbesc cu ea pentru ca o plac.Nu e faza ca sunt timid ci nu stiu cu ce sa incep conversatie dupa acel,, buna"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii spune ca o placi dupa prima conversatie,ca o sperii.
Asteapta sa te imprietenesti cu ea,iar pe urma lucrurile se vor imbunatati,daca si ea va simti la fel.
O saluti,o intrebi ce face,puteti vorbi,de exemplu,despre ziua respectiva. Adica: cum a fost la scoala, sa comentati, sa-i faci complimente. Cum ar fi : ''ce scumpa esti'', '' draguta''.
Puteti vorbi despre muzica.Ii poti da melodiile tale preferate, iar pe urma, vei aborda diverse subiecte care-ti vor veni pe moment!

Curaj happy

| Andrew19 explică (pentru anonim_4396):

And here we have the winner! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrew19):

Ohhh,thank you laughing
Sper sa iasa ceva frumos!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce acel dupa aia o faceau stramosi nostri in trecut acuma i arati portofelu, card etc si locul de facut amor nebun

| Vi003 a răspuns:

Uita-ti mai des pixul acasa!

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Buna, (numele ei). Hei, ai vrea sa iesim in oras intr-o zi cand esti si tu libera? Te consider simpatica si as vrea sa ne cunoastem mai bine.

| mateicoca a răspuns:

Pai te gandesti la un subiect cu o zi inainte, sau cel mai simplu daca vrei sa te combini cu ea, cu mult curaj dupa ce vorbseti cu ea scurt, de apropi si o saruti. bafta