| blondadeladrept a întrebat:

Hey! este ziua prietenului meu, printre altele, i-am luat si o felicitare frumoasa, scrie ceva p ea dar as mai vrea sa scriu ceva si eu, ce mi-ati sugera? ceva care sa ajunga la suflet

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Blondo,nu trebuie sa ne intrebi pe noi ce ar trebui sa ii scrii.tu il cunosti cel mai bine, tu stii ce simti pentru el.ca daca ceri pareri inseamna ca nu tii cu adevarat la el.numai tu trebuie sa'i scrii ceva din suflet.hai pune'ti mintea la contributie, pentru ca nimic nu se compara cu dedicatia din mintea si sufletul tau.sigur o sa primesc stupid,pentru ca nu ti'am dat mura in gura, dar crede'ma, am dreptate.happy

| blaxy a răspuns:

Da ce nu stii ce se afla in sufletul tau? noi trebuie sa-ti spunem ceva din suflet? doar e iubitul tau nu.nu al nostru

| yume_1025 a răspuns:

Buna nu stiu daca mai conteaza da as vrea sa iti dau si eu: nu prea pot spune multe avand in vedere ca multe cuvinte nu ma pot descrie. Cadoul meu nu se poate vedea dar sunt sigura ca tu poti sa o vezi.