| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor ati iesi cu un baiat care nu are masina si care prefera in loc de taxi sa va plimbe cu autobuzul ca e mai ieftin? Seara va duce acasa la ora fixa, nu foarte tarziu ca sa nu pierdeti ulrimul autobuz, a si nici nu va plateste biletul.

Răspuns Câştigător
| MarcuMarian255 a răspuns:

Ăsta este genul de băiat zgarcit

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Miroase a 0 cash, naspa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Daca mi-ar plăcea de el, atunci da.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Nirvanaaa):

Cu riscul sa racesti cand e frig afara?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Of, acum ne mai asumăm și riscuri ce să facem sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mă plimbă cu Autobuzul Magic atunci incântată ies la o serată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,probabil ca doar pentru putin sex ar fi bun baiatul ala. Doar pentru asta ar iesi, cred eu.

| Rux04 a răspuns:

Salut. Eu nu am avut astfel de pretenții de la soțul meu. Ps. Am mers pe jos de cele mai multe ori.