| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare adresata fetelor: cand mergeti cu autobuzul si va puneti langa un baiat, doriti ca acesta sa ineapa sa vorbeasca cu voi?
si o intrebare pentru baieti: cum inep o conversatie cu o fata ce se pune langa mine in autobuz sau daca ma pun eu langa o fata tongue

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Mai bine evita spatiile aglomerate...
E foarte posibil ca spectatorii sa reactioneze nu foarte folositor.
Fii atent la privirile fetei,daca te priveste insistent,zambeste coboara unde ea coboara si salut-o, intreab-o ce face, cum o cheama, de unde vine, daca vrea un suc...

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cauta alt loc de vanatoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau asta. E prea penibil, ca și când ar fi ieșit la agățat, disperat, urât de tot.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

"-Buna,eu sunt Popescu, tu?". Poate ai noroc si e sociabila happy

| SkiiD a răspuns:

O intrebi : " Poftim?" Si ea " nu am spus nimic " iar tu. " Oh. scuze am crezut ca mi-ai vorbit " laughing

| lizucaLIZUCA a răspuns:

Eu da, as vrea. intreab.o cum o cheama, coboara unde coaboara ea big grin