| anonim_4396 a întrebat:

Deci...eu vin acasa cu autobuzul cu un baiat.
La scoala, in fata colegilor(care sunt cam mistocari marea majoritate) se comporta cu mine normal, adica la fel cum se comporta cu mare majoritate a fetelor(nici urat, nici frumos).
Dupa ore, daca suntem pe undeva cu vreun baiat in care el are incredere ca nu spune la toti ma ia in brate si imi spune ca ma iubeste.
In autobuz, cand venim la scoala si sunt foarte multe persoane pe care le cunoaste se comporta doar ca si cu o simpla prietena.
Seara, in autobuz, se comporta de parca ar fi indragostit de mine, mai ia de mana, imi spune ca sunt frumoasa si ca ma iubeste.
Vineri m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar nu am stiu ce sa ii raspund. Intrebarea mea este: Crdeti ca ma iubeste cu adevarat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu vrei sa te iubeasca de la distanta? Da-i sansa sa se apropie de tine, sa te cunoasca!
Este clar ca ii placi foarte, foarte mult si bine ar fi sa accepti sa fiti impreuna.Baiatul e bine crescut si stie sa se comporte.
Stie ca ceea ce este in inima nu faci public,are bunul simt sa iti arate doar tie,nu inteleg,daca iti place, ce mai astepti!
Spune-i ca vrei sa fii cu el, poate atunci vei intelege ca dragostea vine cand doi oameni sunt impreuna!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum iti demonstreaza faptul pentru ca multi fac misto.

| UbexFlo a răspuns:

Eu zic ca mai intai trebuie sa-ti dovedeasca ca chiar te iubeste si nu sa se fereasca de lumea din jurul lui cand iti arata asta

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da te iubeste, dar e rusinos, se vede dupa comportament. Oferai o sansa si nu vei regreta:* Fundabatting eyelashes?