| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor atunci cand sunteti la cabana cu gasca si stati la povesti iar fata sexy si single are un maieu mulat cu decolteu adanc si observati ca iubitii vostri sunt tot cu ochii pe ea cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

I-as propune iubitului meu si fetei sexy o partida in trei!

10 răspunsuri:
| CrystyCRS a răspuns:

Nu vreau sa zic la misto, eu in locul tau i-as trage o palma nici prea tare dar nici prea incet happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru CrystyCRS):

Si cu ce drept apelezi la violenta? nu iti este rusine? ii interzici privitul? apropo sunt barbat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu reactionezi in nici un fel, te comporti ca un om normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma amuz. Mie mi se par triste genul acesta de fete laughing

| JetBlueJet a răspuns:

Ce poti sa-i faci laughing
Eu una as rade in sinea mea

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

De ce triste? Fata sexy si single emana mai multa energie si veselie fata de iubitele plictisitoare fara farmec si fara machiaj de arata ca buha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay, mai sus mai e o întrebare de genu' pentru băieți. Răspunsul meu ar fi același: Nu poți opri o un tip să privească, că n-a vorba vine că și tu ca tipă ai "salivat" după unu, dar nu ai acționat etc. Eventual ai două variante:
Îi dai un ghiont în coaste dacă stai lângă el, sau încerci să-l faci și tu gelos. Pe scurt, mergi și iei cel mai scund maieu, îl bagi la apă, îl iei pe tine, și ieși afară. Când tipi vor saliva după tine, vor uita de aia. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Poti fi sexy si intr-o relatie, si fara decolteu adanc. laughing
Daca esti single, mergi intr-un loc unde stii ca e plin de barbati si singurul mod prin care poti atrage atentia asupra ta e un decolteu adanc, i'm sorry for u

De unde ideea asta ca daca o fata este intr-o relatie este plictisitoare, fara farmec si arata urat nemachiata? laughing

Stii cum se zice, locurile libere sunt pentru handicapati

| Steam321 a răspuns:

Despre ce cabane tot zici tu omule nu exista așa ceva noi nu suntem ca tine

| Catalina1243 a răspuns:

De ce se intampla toate la cabana?