| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor atunci cand sunteti la cabana cu gasca (sunteti single si sexy) si stati la masa si mancati gratarul, iar iubitul uneia din fetele de acolo se uita tot timpul la voi, fiind in fata voastra la masa si incepe usor sa ma maseze piciorul, ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Sportfreak a răspuns:

Single si sexy, mor rolling on the floor)))))

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii trag una intre picioare!

| J0B0MAT a răspuns:

Il pun sa imi faca un masaj la spate ca ma cam doare.La picioare nu-mi trebuie.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma voi mai duce la o cabana in viata mea!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pentru ca m-ai consumat psihic.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor am ras cu lacrimi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce neapărat cabană?
De data asta suntem la un hotel, toţi dormim într-o cameră/75 de lei pe noapte împărţit la 13 persoane câte suntem.
Ăla îmi masează piciorul şi eu merg şi mă retrag în sfertul meu de mp din cameră.
Ceilalţi beau vin fiert la lumina lămpii şi îşi spun poveşti, se lasă cu sex între o fată care a venit singură, e superbă şi toate fetele sunt geloase pe ea şi un tip ce face parte dintr-un cuplu (cu alt tip).
Cum am menţionat anterior, toţi suntem în aceeaşi camera, toată lumea face sex, o faţă şi doi buni prieteni, iubiţii noştri acordă mai multe atetie altor fufe, multe orgii sexuale. Şi da, am lenjerie sexi în bagaj.
Sper că ţi-am răspuns la toate întrebările care includeau cuvântul "cabană".

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ce fantezii ai, nebunule. Mare like! Presupun ca o sa-i placa invitatia ta amoroasa!

| Dugalle a răspuns:

Sa stii ca nu esti amuzant, serios acum.

| Rapperităă a răspuns:

M-ai tampit cu cabanele tale. laughing