| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum ati reactiona daca iubitul vostru va propune sa faceti sex pe melodia " orasul faptelor bun.ohhhh ohhhh vreau o minuneeee... ohhhh"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mai nebun decat mine, am zis si am sa o mai zic laughing
Sunt mandru ca te am la prieteni

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt mandru sa te am la prieteni frate, respect

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca-i duci dorul sexului, daca stai pe forum si pui intrebari stupide, in loc sa te bucuri de o partida sexuala, cum se bucura aia cu nevasta acasa.
Dezavantajului omului singur: isi face treaba cu mana lui, sau urla noaptea pe forumuri laughing

| Sofer a răspuns:

Genial frate laughing o sa ii propun iubitei mele.

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca ar face sex mai pasional laughing

| 1997onur a răspuns:

Ba tu esti nebun rău laughing)) chiar îmi doresc sane vedem in realitate unde stai ma tu? laughing) sa mor de nu ma duc sate văd laughing)) ma jur pe Dumnezeu ca vin sate văd laughing)) happy pe data de 22 luna asta acum luam liber toți o săptămâna de la locul de munca ne da liber de sărbători vin sate văd gândește te bine tu și Axel Dorinel aveți invitație de la mine vreau sa va văd in realitate pe amândoi laughing) happy

| Sexlogulthau69 a răspuns:

Hey frumosule. Ea chiar isi doreste asta, ea vrea o minune in viata ei si asta o sa ii daruiesc.