| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand aflati ca iubitul vostru cand vorbeste la telefon cu voi va pune pe speaker ca sa auda si mama lui?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Apropo de pusul pe speaker îți zic o întâmplare care e absolut reală.
Acum vreo 10 ani, eram acasă la un prieten și ne chinuiam să ansamblăm un PC.
Îl sună prietena lui, iar el ca să aibă mâinile libere să poată lucra în continuare, vorbește cu ea pe speaker.
Între timp, intră în cameră și mama lui cu o farfuriuță cu prăjituri să ne servească.
Prietena lui, care era o tipă foarte haioasă și pusă pe șotii, îi zice ăstuia pe speaker la mișto "Știi că de alaltăieri de cănd ți-am supt pla mi se mișcă un dinte?"
Perplex total.
Îți dai seama că am înlemnit amândoi, maică-sa se uita lung la el, el se înroșise tot, iar eu aș fi preferat să dispar de acolo. Era o liniște mormântală. Nimeni nu se mișca, nu zicea nimeni nimic.
După vreo câteva secunde se aude vocea lu' maică-sa, care îi zice lui "Mă mamă, fata asta folosește dinții? Nu e bine mă mamă". Lasă farfuria cu prăjituri, se întoarce și pleacă.
Noi deja nu mai știam nici să respirăm.

Asta a fost tot, apropo de pusul pe speaker. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Valeuu frate NOTA 10

| Allemando a răspuns (pentru Hammurabi):

Auăleu. Am înghețat doar citind mesajul.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, sunt foarte norocoasa, ca soacra-mea-i surda! laughing

| Sofer a răspuns:

O situație chiar ciudata.

| Eireann a răspuns:

Asa si? Nu ma deranjeaza mai ales ca maica-sa e o femeie foarte cumsecade cu care ma inteleg foarte bine.

| Allemando a răspuns:

Jassmina, ai fost binecuvântată de Dumnezeu!

Răspuns utilizator avertizat