| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati dacă în seara asta de Moș Nicolae iubitul vostru nu va pune nici un cadou în cizmulițe? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

laughing gen il iei la bataie!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mos Nicolae vine doar la copii mici cu dulciuri, nuci si mere.
Mos Craciun vine la toata lumea.
Le-ai cam incurcat tu happy

| iulia0514 a răspuns:

Nu primește nici el nimic 3 lunihappy

| VoidEternal a răspuns (pentru iulia0514):

Nu am înțeles niciodată genul asta de "pedeapsa". De parcă sexul este o favoare personala pe care femeile o fac numai de dragul bărbaților.
Sper că erai ironică.

| iulia0514 a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu era vorba despre sex! Era vorba să-l pedepsesc pe el nu sa ma autopedepsesc și pe minehappy

| VoidEternal a răspuns (pentru iulia0514):

Atunci retrag big grin

| iulia0514 a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu e nici o problema! Toată lumea la sex se gândește când citește comentariulaughing