| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei fetelor, voi cum reactionati in situatia in care iubitul vostru la poza unei fete super sexy lasa urmatorul comentariu:" mama ce buna esti...ce ti-as face"?

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

La poza unei fete super sexy si single? Intreb pentru ca asta ar schimba cu totul situatia. laughing

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Aş lăsa şi eu un comentariu de genu unuia şi mai super sexy şi musculos şi single.
P.s. Mişto nume ţi-ai puswinking

| Oana92 a răspuns:

Habar n-am laughing Mi-am ales un prieten care nu are astfel de manifestari. Sau cel putin nu le face publice, din respectwinking

Probabil ca l-as trimite sa ii faca ce vrea sa ii faca si sa si ramana cu ea. Nu sunt o isterica, nu fac crize de gelozie, stiu ca sunt departe de a arata perfect si inclusiv eu ma uit dupa baieti frumosi. As intelege sa se uite dupa o tipa, sa vorbeasca cu baietii despre ce i-ar face (si fetele fac astawinking ), dar cat timp e cu mine pretind respect. Si e lipsa de respect sa faci astfel de afirmatii intr-un spatiu public (pentru ca fb si altele asemenea au devenit spatii publice) unde oricine poate vedea ce ai scris. M-as simti prost sa vad astfel de chestii scrise de el, vazute de prieteni comuni cu care ma intalnesc pe strada sau ies in oras!

| Rakanishuu a răspuns:

Probabil mi-as pierde increderea in el si nu i-as mai acorda atata atentie ca pana atunci.

| Nonzen a răspuns:

Nu m-ar interesa! laughing
Aș privi asta ca o oportunitate să mă dau și eu la alți băieți cu motivul că "îi întorc favoarea"! tongue laughing dacă se ajunge la despărțire... trec la nr. 2.

| ileana199669 a răspuns:

I-as taia-o jos, evident.

| andreea6 a răspuns:

N-as mai avea iubit

| Marya_Marya_1995_Avr0 a răspuns:

L as lua la rost