| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când ieșiți la întâlnire cu un băiat, sunteți incantata de el, povestiți vrute și nevrute apoi el va confesează ca el este divorțat și are 6 copii din 2 căsătorii anterioare? Cum gestionați situația? Având în vedere ca dumneavoastră sunteți singure și fără copii din alte casnicii, nu sunteți nici divorțată ati vrea sa începeți o relație cu acest domn?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta aceia va fi prima si ultima noastra intalnire, fiind un barbat de evitat, pe veci.

7 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi fata as continua sa ma intalnesc cu el.
Pana la urma nu e un lucru rau sa ai copii din casatorii anterioare.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru LordCristobal):

Sunt 6 copii frate, mie mi-ar fi rușine sa ies cu așa persoana. Nu e frate dar dacă tu nu ai copii din alta căsnicie nu e păcat sa iti distrugi tinerețea alături de cineva cu un copil? Nu e mai frumos sa va faceți copii vostrii?

| ILoveBlackCats a răspuns:

Buuun, sa reluam, deci tu ai zis ca e un băiat, da? Cum naiba o fost el căsătorit, si nu numai atât, chiar de doua ori, si pe deasupra mai are si 6 copii? Are ca pisica, noua vieti?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru ILoveBlackCats):

3 copii dintr-o căsătorie, 3 din alta...

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

E un băiat, nu un bărbat (asta ai spus chiar tu)- asta înseamnă ca are cel mult 18 ani

Răspuns utilizator avertizat