| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Ieșiți la întâlnire cu un băiat, totul bine si frumos pana când îl întrebați dacă cereți nota de plata, în acel moment băiatul a devenit palid si a început sa respire greu. El va spune ca merge el la chelner sa ii porunceasca sa aducă nota de plata. După 1-2 minute vine chelnerul pasind în zic zag si va spune ca băiatul de la masa dumneavoastră a plecat si a zis ca voi sunteți buna de plata, lăsându-va pe voi sa plătiți toată consumația. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Incep sa urlu prin restaurant si il strig, nu poate fi prea departe

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu paseste nimeni in zig-zag.Te-ai uitat la prea multe seriale su narativa asta stupida.

| Sofer a răspuns:

Oh mă scuzați merg până la baie și mă întorc. 2 minute mai târziu. O rupe la fugă și ea laughing

| LordCristobal a răspuns:

O intrebare care imi aduce aminte ce a facut Jimmy Hex o data.laughing)))
Daca as fi fata l-as invita pe acel baiat la un one night stand la mine.Ei bine cand are loc masa inaninte de sex i-as pune un laxativ in mancare ca razbunare pentru ceea ce a facut.laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. O plătesc, dar data viitoare aranjez in așa fel încât să fie el bun de plată. Acționez la fel ca el.hee hee

| ILoveBlackCats a răspuns:

Parcă ce pot sa fac?

| FindMyName a răspuns:

Of, Verginica, de unde atat timp si asa imaginatie pe tine laughing
Normal ca m-as supara, putea frumos sa spuna la masa ca nu are de unde sa plateasca sau ceva, dar nici sa faca asa. As intrerupe legatura cu el, ca dupa o asemenea atitudine, nu da semn ca fiind un baiat intocmai bun.