| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când sunteți în club și va agata un băiat frumos și va hotărâti sa aveți one night stand? Când ajungeți la motel el va confesează ca e virgin și sa ii arătați voi ce trebuie sa facă, cum gestionați situatia?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

In mod normal fiecare om are nevoie de ajutor si indrumare in orice circumstanta in viata.
Deci fata ar trebuie sa se urce si sa il domine pe baiatul virgin ca sa il scape de inhibitii.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crezi că aia vor mai comunica, sa fii frumos și virgin sunt termeni opuși, virgini sunt bărbați urâți, asta e adevărul

| Roger18281 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt frumos și sunt tot virgin

| RAY a răspuns (pentru Roger18281):

In vise

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa!
Nu sunt adepta culcatului cu oricine iti pica-n cale.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu prea cred ca se va întâmpla asta.

| RAY a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Pisicile nu merg in cluburi?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru RAY):

Super amuzant. Mor de ras