| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand mergeti la nunta unei rude a verisoarei iubitului vostru, stati la masa iar la un moment dat trece o ruda care il saluta pe iubitul vostru. El se ridica de pe scaun, sta cu spatele la voi, povesteste cu ruda dar nu va facea cunostiinta cu ruda. Ce faceti in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca iubitul nu doreste sa-si prezinte ruda, considerand ca nu-i importanta, ori este prost crescut si uita sa faca prezentarile.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Sau invers, nu considera iubita importanta sa ii faca cunostiinta cu ruda

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca tu asa iti tartezi iubita, probabil stii mai bine, din experinta proprie.
Mie inca nu mi s-a intamplat, niciodata.

4 răspunsuri:
| Anna71 a răspuns:

Nu știu dacă este neapărat un motiv de îngrijorare că nu ți-a făcut cunoștința cu acea ruda, de cele mai multe ori te iei cu vorba cu persoana respectiva încât uiți să le faci cunoștința, dar înțeleg că cel mai probabil te-ai simțit aiurea fiind într-o relație cu el să nu te prezinte

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Anna71):

Am fost martor, fata era nervoasa, era sa dea cu pumnul in masa dar am oprit-o eu