| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand mergeti pe strada cu iubitul si ii cereti parerea cu ce sa va imbracati seara, iar pe langa voi trece o gagica faina, supla, sexy si mai frumoasa ca voi si el in loc sa fie atent la discutia voastra se uita la ea si o soarbe din priviri dupa care revine la voi si va intreaba " ce ai zis?"

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Verginică tată, toți tipii din întrebările tale sunt atât de ghiolbani?
Nu zice nimeni că trebuie să devi orb, să nu vezi nimic din ce e în jurul tău.
Dar nici să te holbezi ca țăranul încât să sesizeze și alții.
Mai ales când ești însoțit. (dar nici când ești singur)
Dacă aș fi fată, la prima fază de genul ăsta m-aș "reorienta". laughing Pentru că viitorul ar fi sumbru

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

1.Nu am cerut vreodata parerea nimanui legata de codul meu vestimentar.
2.Nu mi s-a intamplat vreodata, de obicei eu vad prima orice femeie fatala din apropiere si-i atrag atentia... dupa care comentam.
3.Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place, dar cel care reactioneaza in modul descris de tine merita lasat liber, sa-si clateasca ochii pe veci.
4.Ca sa raspund strict si exact la intrebarea ta, as zambi si apoi m-as impiedica fix in bratele celui mai sexy si class superior care ne-ar iesi in fata.happy

| Lukasssz a răspuns:

Raspuns : un mic threeasome.

| Brizbriz a răspuns:

Il lasi...
nu de alta, dar nici macar nu e vorba de respect, ci de auto-control, care la el este extraordinar, este sublim am putea spune, dar LIPSESTE cu desavarsire

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu mai zic nimic și îmi văd de viață. Singura, clar. Sa se uite cât vrea, poate dacă rămâne singur are mai mult timp laughing.

| Strwberrs a răspuns:

Nesimtit happy ii zic sa se duca la fata si sa se f*ta cu eawinking