| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand mergeti la mare cu iubitul vostru si cu copilul lui (din casatoria anterioara) si sunteti pe plaja iar voi v-ati imbracat sexy in costum de baie si asteptati sa va faca el cu ulei pe spate dar e ocupat sa construiasca castel de nisip cu copilul si uita de voi? Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Eu personal cred ca e o situatie idilica, chiar daca deceptionez cu parerea mea

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i bai, il rog pe cel mai sexy barbat de pe plaja, sa ma dea cu ulei happy

| AliGab a răspuns:

Ori il las sa mearga doar cu copilul la mare, ori construiesc castele cu ei...simplu, nu?
Daca nu poti accepta ca a devenit tata inainte de a fi iubitul tau, lasa-l in pace si cauta-ti pe altul liber la mare.

| VMarceline a răspuns:

Nu cred că ar putea să uite de mine, m as bucura că se implica în activitățile copilului și aș aștepta să termine de construit sau m ar da înainte cu ulei și ne am alătura amândoi la construirea castelului.