| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci cand soțul doarme în camera separată de voi de când aveți copil?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

La ce zgomote infernale face un copil trebuie sa dorm la 5 apartamente distanta.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este fun, ca ne putem vizita unul pe altul cand avem chef de nebunii.

| dullcat a răspuns:

Fiecare cuplu de parinti trebuie sa stabileasca ce si cum in astfel de cazuri.Nu e o regula ca el sa doarma separat.

| Hyperion7 a răspuns:

Ce face orice femeie cu toate țiglele pe casa:Vine cu copilul plângând și i-l arunca in brațele soțului laughing

| blackann a răspuns:

Pun copilul in alta camera sau casa

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

De ce datoria este doar a mamei de a sta cu copilul?
Din aceasta comoditate,de el să doarmă separat și bine, poate să nu vadă cât de greu este cu un copil mic.
Fiecare stabilește ce și cum în familia lor.
Eu doar consider că ambii trebuie să experimenteze rolul de părinți.
Nu, în primele luni, tatăl își ia o mare vacanță și totul pică doar pe mamă, până la urmă copilul a fost conceput doar de amândoi, nu le-a făcut singură.