| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va mutați la iubitul vostru și observați ca în capul de dus este ascunsa o camera de luat vederi?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

rolling on the floor
buna idee

6 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

Foarte simplu îmi fac bagajele și fug cât mai departe de acel om bolnav!

| ILoveBlackCats a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ca omu respectiv e nebun. Cu plăcere.

| Anonimus937382 a răspuns:

Sunt băiat, dar vreau să răspund la întrebarea asta, chiar dacă este adresată femeilor. As crede că nu este sănătos la cap și as pleca, niciun om normal la cap, nu mă filmează la veceu

| lucasgonzales2010L9TwitchPlayerTTVYasuo a răspuns:

Vreau sa iti spun ca acest comportament ma excita foarte mult.