| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când sunteți însărcinate iar soțul Dvs va trimite după pâine el stand pe scaun la TV?

Răspuns Câştigător
| Corina3434 a răspuns:

Ha ha ha. E o gluma, nu? Deci sta pe scaun si se uita la tv iar pe mine ma trimite dupa paine? Ce priveliste idilica!
I-as sparge tv-ul in cap, l-as tranti jos si l-as strivi ca pe un vierme.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar glumea, ca nu si-a permis niciodata sa ma trimita la cumparaturi cand am fost gravida, dimpotriva, el facea toate cumparatuirile, spalatul podelelor, frecatul bailor si wc-urilor, samd.

| Hyperion7 a răspuns:

Iau pâinea și o mănânc in fata lui, lăsându-l pe el sa mănânce ce găsește, daca găsește devil

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

De ce aș vrea un tip de pus pe scăunel?
Toate treburile se fac la comun,însă când ești însărcinată deja lucrurile devin mai complicate, iar soțul trebuie să fie acolo să te ajute, sprijine, consoleze, etc.

| FindMyName a răspuns:

Vai ce mare necaz vad pe aici. Și ce dacă, mă? Gata sunteți gravide, sa va dea totul la nas iubitul? Eu zic că o mică miscare nu strică, nu înseamnă că gata dacă aveți copil, 9 luni nu va mai mișcați, stați ca statuile. Știu ca e dificil sa aveți un bebe în burtă, mai ales când tot se mărește...dar totusi, nu totul la nas.
Da, mi s-ar părea putina nesimțire ca eu cu burta la gura, iar el stând la TV. Dar odată ce și el ma ajuta, și fac și eu cât pot, indiferent cu burtică, nu vad o problema.