| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati daca sotul vostru se decide sa se inscrie la facultate si sunteti constiente ca acolo vor fi fete frumoase, tinere, sexy. Vi s-ar face frica ca vreuna vi-l fura?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi de ce, fratele meu?
Doar la facultate sunt tinere frumoase și sexy?
Cele care nu sunt la facultate nu-l pot fura? laughing

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-ti spun un banc,desi posibil sa-l stii.
La o serata a ministrului de comert,se prezinta intregul minister,toti insotiti de sotii,fiice,amante,ma rog.
Sotia intreba mereu cine e unul,cine e celalalt.
"A,zice sotul,uite-l si pe nesimtitul ala de Dobrescu, rivalul meu, iar a venit cu secretara, ma mir ca nu-i crapa obrazul de rusine!"
Sotia priveste spre intratre si, in spatele lui Dobrescu vede o fata de o frumusete rara.Si intreaba "fata asta cine este?"
"A, e secretara mea" raspunde sotul, prevazator...
"Grozav, zice sotia, a noastra e mai frumoasa decat a lui!".
Asa ca femeile stiu.
Si-l vor pierde numai daca vor dori cu adevarat sa-l piarda.Altfel,no chance.happy
Frica nu exista.

| Violleta2022 a răspuns:

Nicidecum sa-mi fie frica, doar il anunt ca ma apuc si eu de sala, acolo unde sunt instructori mai tineri si bine facuti laughing

| VoidEternal a răspuns:

In cazul meu chiar s-a bucurat. Pentru ca stie ca nu are de ce sa-si faca griji.

| Strwberrs a răspuns:

Dar sotul realizeaza ca e adult? laughing