| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Mergeti cu iubitul vostru la o petrecere si acolo se afla fosta lui iubita de care sunteti constiente ca a iubit-o mult mai mult decat pe voi iar cand petrecerea se apropia de sfarsit el a plecat cu ea si v-a lasat singura la petrecere. Cum gestionati?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot la cabana sunt petrecerile astea?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O situație de genul mi-a povestit o colega de munca. Fostul ei a venit cu noua lui iubita la o petrecere și când a văzut-o pe fosta s-a dus la ea sa vorbească și actuala a intervenit și a urmat o mica cearta ca ce treaba mai are cu ea. Și în final i-a spus ca totul s-a terminat între ei și el a plecat cu fosta și actuala care acum e fosta din păcate a izbucnit în plâns ca ii s-a prăbușit totul in cap ca îl iubea pe băiatul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec și eu cu altul de la petrecere. laughing

| Allhambra a răspuns:

Ce te face să crezi că aș sta cu unul despre care știu că a iubit pe alta mai mult decât pe mine? Situația ar fi gestionată cu mult înainte. N-aș mai ajunge cu el la petrecere.winking

| Larianiel a răspuns:

Hello! În primul rând, felicitări pentru @Ella1001! Nici eu nu aș fi putut să o spun mai bine. laughing
În al doilea rând, aș sta un pic și m-aș gândi de ce mama naibii am acceptat să îl însoțesc la o petrecere la căminul cultural, căci doar de asta ar avea față (ea). Dacă aș rămâne singură, good for me! Înseamnă că răspunsul îmi vine pe tavă. Cu alte cuvinte, nu era pentru mine.