| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in fata acestei situatii scapate de sub control? Va marturisesc ca eram cat pe aici sa ma inec cu un os de peste cand serveam cina, slava domnului ca l-am simtit la timp. Mergeti cu gasca la Caciulata la bai, cu voi se afla si fata sexy si single. Acolo va balaciti, toate bune si frumoase si cand mergeti catre dusul public observati ca iubitul vostru o ajuta pe fata sexy sa se spele masand-o pe spate cu gel de dus si amandoi erau veseli. Ce faceti in cazul asta? Pot raspunde si baietii daca au ceva de spus sa vedem si perspectiva lor

Răspuns Câştigător
| Antopuff a răspuns:

Il las sa doarmă pe preșlaughing

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Clar ca nu ai fost niciodata la caciulata sau la vreo statiune laughing ca baile/dusurile sunt separate, in incaperi separate, unde nu au voie persoane de sexul opus, ca-i dat afara de personalul statiunii.

| CrMarCos a răspuns (pentru Violleta2022):

A spus dus public. Se pare că tu nu ai fost la bai laughing sunt stațiuni unde sunt dusuri in exterior mai exact afara, înainte să intri in piscine. Dar nah, hai sa facem mișto de alții că îi ușor să fim răi oh go on

| Violleta2022 a răspuns (pentru CrMarCos):

Nu exista dus public comun!
Dar probabil ca esti mult prea micut ca sa stii asta ca exista dusuri comune pentru femei, si incaperi cu dusuri comune pentru barbati, mixte nu exista!

| CrMarCos a răspuns (pentru Violleta2022):

Mamă, mare gradina Ta Doamnelaughing îmi pare rău că nu pot atașa poze? până și pe litorale sunt fetițo? întră pe YouTube și scrie: shower parca compilation shampon. Alegeți acolo un video și îi vedea despre ce este vorba. Baby girl?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CrMarCos):

Hai sa-ti mai explic odata: dusurile din Statiune, cele care sunt in incinta cladirii (la interior in caldire, ca-i toiul iernii si nu iese nimeni afara) NU sunt dusuri comune, sunt dusuri comune de femei si dusuri comune pentru barbati, avand incaperi total diferite, nefiind mixte ca dusurile de afara!

| Violleta2022 a răspuns (pentru CrMarCos):

Dusurile de pe plaja nu sunt intr-o incapere, in statiune, pentru ca sunt afara, deci pot fii dusuri comune mixte, atat pentru femeie, barbati cat si copii.
Hai ca te-ai pierdut din nestiinta!

| CrMarCos a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar la mine în oraș este un complex și sunt 2 dusuri in interior la comun pe lângă piscine. Chiar eu am fost cu o fată laughing in fine, n.ai cu cine laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru CrMarCos):

Corect, doar cele de langa piscina si bazinele de inot sunt dusuri comune, accesibile tuturor, pentru a te spala inainte sa intri in piscina, sau bazinul de inot si imediat cum ai iesit din apa cloroasa.

Dar dusurile din interiroul statiunii, cele de pe culoare, sunt incaperi speciale de dus DOAR pentru femei si alta incapere, DOAR pentru barbati.

| CrMarCos a răspuns (pentru Violleta2022):

Normal, insfârsit? haleluia

| Violleta2022 a răspuns (pentru CrMarCos):

Mai citeste odata, ca nu ai vazut tot raspunsul corect!

| Sofer a răspuns:

Ai grija cu pești frate. Am pățit și eu sa ma înec cu un os.
Pai după faza evident pleacă niște crize de gelozie nu prea bune laughing nu ii vad bine pe cei doi.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca cel mai probabil ți ar fi jena ca ala e iubitul tău si vad si celelalte amice. Chestiile astea de regulă afectează doar orgoliul. O relație serioasă nu include un scenariu de genul, e prea simplist. Iti cauti un tip mai profund care nu se da la alte fete in secunda doi dacă are ocazia. O femeie nu trebuie să fie doar sexy ca sa aiba langa ea un bărbat mort după ea. Oricum tipul din ipoteza ta e prost daca face chestia asta si sa l vada toata lumea inclusiv iubita. Scenariu pentru adolescenți.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Cred că e destul de clar ce va ieși.
De obicei femeile sunt geloase chiar și fără motiv (inventează ele unul, nu-i problemă). Îți dai seama dacă le și dai un motiv să fie geloase?
Eu n-aș face ce ai descris tu mai sus, dar nici n-aș accepta să-mi facă iubita scandal că am întârziat 5 minute de la muncă pentru "ai tu pe alta" și "pe mine nu mă iubești". Țin minte că era un filmuleț mai scurt pe tema geloziei, realizat mai demult. Dacă vrei îl caut și ți-l trimit, l-am văzut acum câțiva ani.

| Strwberrs a răspuns:

Ii torn gelul de dus pe fata