| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Va pregatiti sa faceti sex cu iubitul si vadati jos hainele, apoi el se suie pe voi si in loc sa treaca la treaba el incepe sa se masturbeze, cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| HayateRA a răspuns:

Îi rup puța, o tăvâlesc prin sperma lăsată și i-o bag în gură apoi îl pun capră si ii bag trei cuțite-n cur, easy

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pai se masturbează sa se scoale juniorul.

| VoidEternal a răspuns:

Inainte de fiecare antrenament e necesar un warm-up.

| LordCristobal a răspuns:

Iti dai seama ca isi ia niste injuraturi sanatoase baiatul respectiv.))))))))

| Eireann a răspuns:

Il intreb daca are nevoie de ajutor.

| iulia0514 a răspuns:

Îl ajut ca asa e normal într-un cupluhappy împreună la bine și la greu!