| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați în situatie scăpată de sub control? Sunteti la mare cu iubitul vostru milionar și el refuza sa dea 40 de lei pe șezlong și va pune sa stați pe jos pe prosop iar când vi se face foame nu va duce la restaurant ci va pune sa mergeți pe jos pana la supermarket sa va cumpărați mâncare instanta și sa o faceți la hotel. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Degeaba e milionar daca e asa saracie la minte trebuie sa duca femeia unde vrea la restaurante de fite altfel nu este barbat

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: plec de pe plaja aia si-mi fac un concediu traznet, de una singura, fiindca se intampla sa am banii mei.
Nu sunt genul care ar face scandal sau s-ar milogii vreodata de un barbat, dar il las cu buza-n soare cand ii este lumea mai draga.

| dullcat a răspuns:

Singura chestie scapata de sub control e imaginatia ta, care scoate numai scenarii cu plotholes.

| Fatamuntilor a răspuns:

Milionar in ce? praful de pe toba?
il las cu buza umflata si ma distrez cum pot mai bine.

| sammie a răspuns:

Sper doar ca nu mergeam cu avionul ca direct acasa ma duceam. Ma kkm in banii lui in tot.

| TheGentleman a răspuns:

Există și milionari modești, care stau în chirie și sunt atenți la cheltuieli. Nu este nimic rău a refuza să dai 40 de lei pe șezlong, este jecmăneală. Iar a merge la supermarket și a-ți prepara mâncarea este sănătos

| StoicAnalysis a răspuns (pentru TheGentleman):

Vrei sa spui ca daca esti milionar si ai un cashflow mare lunar, nu iti permiti sa dai 40 de lei pe un sezlong si sa mananci de la un restaurant oarecare? Pana si cel mai calic roman face asta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi iau eu bani suficienți la mine ca să-mi plătesc utilitățile, astfel evit situații de genul.winking