| 3moSuiCide a întrebat:

Hey fetelor.cum se folosesc tampoanele obthinking nu le-am folosit niciodata.(scuze categoria)

10 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ti le bagi adanc in gura, ca doar sunt supozitoare pentru gura.

| russyy a răspuns:

Of doamne.am vazut la multi intrebari de genu asta,
ma da voi mama nu aveti? intrebati strainii si pe mama voastra dc nu o intrebati?! mamele pot sti mult mai bine ca strainii dupa aici.intreaba-ti mama ca iti spune totul.ea te va ajuta nimeni altcineva

| Biuka a răspuns:

Ti-l bagi in vagin lasand ata aia sa atarne. Cand simiti ca e plin(scuze expresiahee hee ) Tragi de ata si iese, dar.
ATENTIE : Nu folosii ob-urile decat daca nu mai esti virgina happy Altfel s-ar putea sa te dezvirginezi happy
Bafta! :dd

| sasljllaf a răspuns:

Nu sunt fata, dar stiu cums e folosesc.Le bagi frumos acolo in pasarica.Succes!

| anda4you a răspuns:

Pai tampoanelee ob se baga in vaginwinking. daca mai esti si virgina o sa te doara la inceput pana te obisnuiesti cu ele... sper ca te-am ajutat. funda?:*

Kind ti le cumperi, in pacet este intructiune, cu desene, e explicat foarte clar, trebuie doar sa scoti pelicula de pe ele, si sa le introduci in vagin. cand sa le scoti doar apuci de ata.
insa daca esti virgina trebuie sa mergi la ginecolog sa iti spuna daca ai voie sa te folosesti de ele. unele fete au himenul prea aproape de iesire si de aia risca sa il traumeze, sau chiar sal rupa. insa pentru unele este inofensiv tamponul...
succese :*
te skuzam pentru kategorie xD
funda?

| Iisusa a răspuns:

Ti le bagi in nas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine invatai sa folosesti google, si pe urma treceai la urmatoarea.

| PlettVivien2002 a răspuns:

Pai: 1.despacetezi
2.tragi un pic ata
3.il impingi cu degetul aratator usor in vagin!
Succes!
Funda?

| Deeadeeutzuka a răspuns:

CUM SĂ INTRODUCI TAMPOANELE o.b.® PAS CU PAS:

1. Spală-te pe mâini

Spală-te pe mâini. Ţine-l de capătul inferior într-o mână...

2. Despachetarea tamponului

Acum desfă firul – vei găsi firul la capătul inferior al tamponului...

3. Despachetarea tamponului

Apasă cu vârful degetului arătător în capătul inferior...

4. Despachetarea tamponului

Scoate jumătatea superioară a stratului protector...

5. Unde poziţionăm tamponul?

Cu mâna rămasă liberă, depărtează labiile...

6. Cum se introduce tamponul?

Cu degetul arătător, împinge tamponul în vagin,...