| gabi98765 a întrebat:

TPU! la ce se folosesc tampoanele?(always)

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Fata are o sangerare timp de 4-5 zile din luna in luna.(MENSTRUATIE)
Tampoanele sunt folosite pentru a nu se pata si pentru o chestie de igiena.
Exista 2 tipuri de tampoane: cele normale
http://www.okazii.ro/......9-lei.html
Si cele care se introduc in interior( folosite in caz ca vrei sa iei fuste sau daca trebuie sa faci ceva fizic)
http://nebuloasa.info/despre-tampoane-si-alte-cele

12 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Pentru HUGSandKISSES
Asta e un site unde fiecare isi pune intrebarile. Daca el a intrebat eu raspund scuza-ma! Si oricum nu am zis nimic asa scandalos.Este o chestie perfect normala si naturala.Va scandalizati prea usor si pentru nimic.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cred ca intrebarea era potrivita la categgoria Trivia/Amuzante.

| User a răspuns:

Cum la ce sa foloseasca? Normal ca la scobitu-n nas.

| Crisstina a răspuns:

Iti faci ceai cu ele.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Romaniarules,de ce naiba i'ai spus? cine stie cati ani are si plus ca e treaba de fete...Rusine! ca daca avea peste 11-12 ani, sigur stia.te apuca'si tu mai repede, parerea mea nu te supara, da' nu poti sa raspunzi asa la oricare intrebare, mai ales daca e treaba de fete si daca nu stii varsta(in unele cazuri)

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Le bagi in gura cand nu ai paine...dar de ce intrebi?thinking
La ce naiba se pot folosi tampoanele? La spalat vase?

| blu3flower a răspuns:

Ai net.pentru ce postezi toate intrebarile prostesti aici in loc sa te documentezi singur, fara sa te mai faci de ras?

| Crucified a răspuns:

-daca ai ochii lipiti de dimineata, pui pudra amestecata cu apa pe ele dupa ce le-ai pus timp de 24 de ore la pasarica ta.batting eyelashes si apoi te stergi la ochi
-sub forma de kissenger(stii ca poti sa te saruti online? este un fel de USB care are la capul firului un bot de purcel, iar acel tampon este pentru husa.

mai multe idei ti le dau pe mai tarziu!
pa, pa. wave

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Am mai multe de spus...
1.Pui gem pe ele.laughing) daca tie foame.
2.Te stergi in nas.laughing)
3.Prinzi peste.
4.Husa de telefon.
5.Le pui ca bendita de parlaughing))))

Wa da proasta mai esti.
BFT laughing)

| SWATELITE a răspuns:

Adevaru este ca da straight face

| alin_8711 a răspuns:

Le pui in loc de chiloti rolling on the floorlaughing

| pudi2pantof a răspuns:

rolling on the floor ce intrebare. kati 7 ani ai?