| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor de ce sustineti sus si tare ca nu va intereseaza situatia financiara a unui baiat? Iar atunci cand el nu va face cadouri faceti ochii rosii si dati cu pumnul in masa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca intrebarea asta imi place laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au curaj de raspundere

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca suntem satule de mitocani, care nu au bun simt sa-ti aduca nici macar 1 floare de 2 lei.

| Sofer a răspuns:

Nu le interesează dar când primesc un cadou frumos. Cum sa nu refuze laughing le strălucesc ochii.

| Hammurabi a răspuns:

Ce draq fete/femei tot nimerești tu?
Le cauți mult? laughing

| Lukasssz a răspuns:

laughing man esti genial. Probabil sufera de ipocrizie daca fac asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Ahahaha

| nevermatch a răspuns:

Cine sustine asta? Daca are situatie buna, conteaza, inseamna ca-l duce mintea și nu e un mototol.