| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va mutați la iubitul vostru și ii spuneți ca voi faceți dus zilnic și el da cu pumnul în masa de nervi și va spune ca nu e de acord ca asta înseamnă sa consumați prea multa apa și ca trebuie sa va spălați la 2-3 zile sa faceți economie și ca spălatul prea des strica pielea? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Nu cred că poate fi iubitul meu. laughing Și cine naiba s-ar muta cu genul ăsta de nespălat?

16 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ii poti spune ca mai multa risipa e atunci cand tragi apa la wc iar igiena e prioritara. Nu se strica nici o piele ca nu stai 5 ore sub dusi, in 2-3 minute esti gata, dusul e pentru transpiratie. Daca tot e e de acord atunci ii zici thank you, next!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru PrintesaGumitaa):

Sa inteleg ca tu tragi apa la wc rar?

| Fonk a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cea mai tare replică, tare tipul.
Eu fac baie 2 ori pe saptamana, nu stiu cum sa zic.

Cel mai probabil ma paraseste ca nu vrea sa fie in casa cu unu care nu da 2 bani pe cerintele ei. Fundiță?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fonk):

Adica te speli doar de 2 ori pe săptămână?

| Allhambra a răspuns (pentru Fonk):

Vara tu nu transpiri. nu strâmbă lumea din nas pe lângă tine?

| Fonk a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da

| Fonk a răspuns (pentru Allhambra):

Nu ca nu prea ies afara stau numa in casa, poate asta-i motivul pentru care sunt v! rg! n pana in prezent, da i dau cu apa si sapun cand sunt la agatat, stai linistita

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fonk):

De ce frate? ești și tu un zgârie brânză?

| Fonk a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu ies afara la agatat căs timid, si de aia stau acasa si nu prea fac baie, si baia o fac nu ca sa ma spal, ci sa dau jos manjeala de sloboz.

| Fonk a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt un zgârie branză cum zici happy

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Trag apa la wc de fiecare data, nu o sa las sa stea acolo nevoile cu zilele? doar ca din punctul meu de vedere e o risipa

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru PrintesaGumitaa):

Ciudat, niciodată nu am considerat asta o risipa

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu as ajunge sa locuiesc cu o persoana de genul.
De ce sa ai o relație cu un nespălat?

| AdioTPU a răspuns:

Atunci ne mutam la mine căci eu nu fac economie când e vorba de igiena.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

O trimit la fratii din Ungaria sa faca baie la lighean

| whitelore00 a răspuns:

Simplu! Fac baie numai sa il enervez