| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, sa zicem ca va strangeti cu gasca la unul din prieteni acasa si va hotarati sa jucati carti pe dezbracate dar cu conditia sa nu fie data jos lenjeria intima, si remarcati ca atunci cand vine randul fetei sexy si single randul sa se dezbrace baietii sunt mult mai atenti ca atunci cand e randul vostru, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca se dezbraca si ramane in chiloti, iar de acolo iese un tufis negru, strigi in gura mare:,, Plec dupa masina de tuns iarba ca nu se mai poate,, sau incepi sa le imparti servetele, sa isi sterga balele.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Probabil as pune melodia 'You can leave your hat on'.

| sofisis a răspuns:

Uhm...nu stiu pentru ca eu mereu am avut ochii barbatilor atintiti asa ca nu stiu cum e sa fii ignorata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am toate animalele, dar n-am ras

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim_4396):

Geniala! nu am mai auzit-o laughing)

| cristintza94 a răspuns:

Cred ca as fi timida

| DeDe547623796 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa reactionezi in nici un fel, adica...e doar un joc si pana la urma, fata aia e singura. Las-o sa-si fu*a cum vrea ea viata. Nu cred ca mori daca o adunatura de baieti nu "saliveaza" dupa tinewinking