| emilian2001 a întrebat:

Hey fetelor! Va place sa va puna mina cineva la pasarica sau sa va prinda de fund si de sini Am uni colegi care le fac asta le fete si ele stau!

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Unora fete le place, iti dai seama?laughing Unora le este rusine, nu prea cred ca stau fetele sa vada totiwinking Si fetele se lasa pipaite de obicei de iubitii lor, nu de oricine

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru VecinulDeLa2
(de la care am ingnor)

Tea bagat cineva in seama?
Probabil vrei sa pari si tu inteligent, dar cine stie ce amarat mai esti.
Eu am avut ceva de comentat pe cand tu un nimeni iti dai cu parerea.

| HaHaGirl a răspuns:

Bai eu de fel sunt mai perversa n-am nicio problema sa-mi puna un baiat mana pe cur sau cand ma saruta unu imi place sa-mi puna mana pe cur ...pe sani nu prea au ei curaj ca reactionez urat cand imi pune cineva mana pe par, fata sau pe sani deci sunt in stare sa te iau la bataie...si in niciun caz intre picioare. daca sunt doritori sa ma vada goala am facut o sedinta special pentru play boy nr din octombrie dar nu accept sa ma pipaie un oarecare ..sunt asa probabil si din cauza jubului pe care il am fiind model am facut poze in multe ipostaze si mai sunt si la unatc regie film ..am intrat in pielea multor personaje dar sunt multe care nu accepta asa ceva si mi se pare si normal daca vezi una mai nebuna asa mai perversa sigur n-are nicio problema sa-i pui mana pe cur

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Panaramo

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Panarama e mama ta care te-a facut pe tine in cadere ..ma cunosti? Baiatu a vrut un raspuns i l-am dat care e problema ta ..nu ma cunosti asa ca taci naibi si stai in banca ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Daca erai inteligenta nu dadeai un astfel de raspuns dar esti exact cum te-am mentionat mai sus, eu zic sa te sapnzuri ca sunt destule ca tine in tara asta, romanai nu are nevoie de tine.

Tu ai citit inca o data ce ai scris si te intrebi de ce esti facuta in tot felul, maine poimaine o sa te vad la tv la capatos sau la vreo emisiune de prost gust iate de mana cu restul divelor.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai copil aflat in cadere, la cei 20 de ani ai mei ma simt foarte bine in pielea mea sunt model international sunt pe banii mei tot ceea ce am este al meu chiar daca mama cu tata au bani de sa cumpere un bloc de 10 etaje cu tot cu oameni, mi-am facut singura viata devenind independenta, nu am avut nevoie de capatos pentru promovare draga pur si simplu a fost sa fie...ce se intampla cu viata mea este treaba mea si numai a mea daca tu la 20 de ani vei fi facut ce am facut eu pana acum iti ofer respect daca nu, mai da-te naibi ..ai noroc ca nu am voie sa te fac in tot felul pe TPU ca altfel nu ai mai fi comentat ..asa ca nu-ti mai da cu parerea nu esti nici in masura sa faci asta si nici nu cred ca ai vreun drept sa critici oamenii, inteligentule. daca erai asa destept cum te crezi taceai naibi si treceai peste

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Respect.
Cand o sa ai copii o sa rada altii de iei la scoala " uitel si pe asta masa e o cur. a aparut in playboy si sa... cu toti sa ajunga acolo".
Iti zic eu ca esti model nu este o mandrie o sa fi aratata cu degetul pe la spate.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai ce prost esti.tu ai vazut macar o data o revista play boy? nu cred ca ai vazut daca vb asa despre cele care apar acolo bai eu ti-am zis ca u m-am ** cu nmn ca sa ajung aici pur si simplu am facut asta de la 3 ani si mi-a placut si asa am ajuns sa fiu promovata peste tot ...si pentru cultura ta generala daca nu stii sa citesti in prezent umrmez o facultate asa ca poate peste cativa ani ma vei vedea pe undeva si-ti va parea rau ca ai vb asa. daca prostia ar durea crede-ma astia ca tine ar fi in coma

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Sunt sigur ca parintii tai sunt mandri de tine daca ii intreaba cineva sunt convins ca o sa zice ceva de genul " fata mea e realizata a pozat in playboy" ( sau le este rusine cu tine).
Nu as fi comentat nimic la adresa ta daca nu scriai ca ai pozat in playboy si daca vreti sa ma vedeti goala luati nr din octombrie.
Nu o sa imi para rau deloc chiar nu are de ce esti mult prea departe de a fi perfecta, si ce facultate facti tu vai de capul tau.
Chiar nu pot sa ma ridic la nivelul tau iti dai seama ai pozat in play boy esti model international deci wow sunt uimit mai impresionat.
Tu cu al tau corp nu o sa ajungi sa faci bani cati o sa am eu.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis asta insa pentru mine este important sa se vanda cat mai multe exemplare cu atat vor fi mai multumiti, da ai mei sunt mandrii de mine pentru ca fac si altceva in afara de asta, am o viata destul de ocupata analfabetule ...sunt curioasa de un lucru, cam cati ani ai? Cand vei ajunge la 20 de ani si vei fi la facultate sa ai un job in modeling si sa fii ocupata si de tot ceea ce tine o firma imobiliara, o fabrica de mobila si alte lucruri care crede-ma ca este foaaarte greu pentru ca trebuie sa duca mai departe cineva afacerile familiei, mai vb, pana atunci taci si stai cuminte copil de 16 ani si pana la urme cine esti tu sa ma judeci pe mine ..eu ma leg de viata incompetentule, la cum scrii sigur ai 4 pe linie la lb romana...

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Uita-te ce exprimare ai tu si cat de gresit ai scris mai sus, si te rog eu nu mai trimite raspuns, ajunge.
Cred ca la tine nu este propozitie fara sa nu gasesti o greseala de exprimare si de scriere, hai de scriere nu mai luam in considerare sa zicem ca ai apasat gresit pe taste. oricum tu te exprimi precum gandesti adica prost.
Ca sa stii si tu am 21 de ani la facultate sunt, dar mie nu mi s-au deschis usi in fata cum s-a intamplat la altii pentru ca parintii lor..." puteau sa cumpere un bloc cu tot cu oameni in el" deci trebuie sa fi prost sa scrii asa ceva lol. laughing

Crede-ma ca pozezi in play boy si ca nu stiu ce mai faci tu aia nu o consider o realizare, daca o sa reuseti tu sa pornesti o afacere de la 0 asa cum au facut multi tot respectul dar nu cred. La cat esti de praf e posibil sa dai faliment, daca te lasa pe tine parintii sa te ocupi de firma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e problema ta ce face ea cu corpul ei, degeaba esti pe taramuri straine ca tot incuiat la minte ai ramas

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Lasa-l mai fata, este un frustrat care nu stie cum sa faca sa se bage cu lumea in seama, tu vezi-ti de viata ta, ca fiecare isi face viitorul cum crede el de cuviinta thumbs up

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingbine vecinule de la 2 (tare asta) mi-am dat seama dar sunt obisnuita cu asa frustrati care isi cauta replicile pe google la fiecare raspuns.ce sa mai un incompetent experiment esuat, din punct de vedere al inteligentei

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floordaca aveai 21 de ani nu vb in halul asta ai mare noroc ca nu te am in fata si ca pe TPU nu pot sa te fac in toate felurile...decat sa fiu un fustrat ca tine cu niciun ban in buzunar mai bine proasta si cu bani ...si dupa cum vezi nu sunt singura care zice ca nu-ti arati varsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

thumbs up laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Daca ma aveai in fata ma indoiesc ca imi puteai face ceva, fustrat nu sunt ca nu am de ce, dar mie scarba cand vad tot felul de panarame ca tine care se cred interesante.
Cum ai zis si tu mai bine sa fi o curv@ proasta si cu bani care se dezbraca in toare revistele si pe care o privesc toti mosii libidinosi decat sa fi ca mine.
Pe viitor cand imi mai dai raspuns te rog frumos sa iti cauti cuvintele de pe google pentru ca scrii si te exprimi foarte prost.

In orice tara normala din Europa fetele ca tine sunt respinse de societate si tratate ca niste carpe de sters ( o carpa de sters este mult mai folositoare decat tine.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))pe bune ma amuz foarte tare pe seama ta ..asa este poate nu ma exprim foarte bine in limba romana dar asta doar pentru ca eu sunt jumate din Romania jumate din UK.dar crede-ma vb mult mai bine decat scrii tu ..nu esti in stare sa formulezi o propozitie singur de capul tau in toate rapunsurile tale te contazici singur si copiezi cam ce scriu eu ..sa-ti explic mai exact cum sta treaba cu aceste pictoriale in play boy. directorul general de la play boy Romania este un barbat in toata firea casatorit si are si un copil este un om inteligent si foarte bine pus la punct spre deosebire de tine care esti un ''barbat '' imatur si lipsit de bunele maniere ..sa faci poze pentru play boy nu inseamna sa fii curva inseamna ca esti aproape perfecta din punct de vedere al fizicului ..play boy pentru mine nu a fost o rampa de lansare ci un shooting absolut normal din care am scos bani frumosi fara sa ma culc cu vreo unu pur si simplu esti selectata dintr-un catalog si tu daca vrei accepti prin a incheia un contract cu o suma IMPUSA DE TN ori refuzi politicos..eu cum am spus sunt deja obisnuita cu idioti ca tine care dupa ce le-am aratat ce inseamna play boy ce este de fapt in spatele acestei agentii uriase au ramas masca. daca nu stii nu mai vb pentru ca de aia ti-am zis ca daca te aveam in fata iesea urat ..informeaza-te inainte de a vb ..am vazut am calatorit si am intalnit multi perversi prosti psihopati etc insa un prost mai mare ca tine NICIODATA,never,nunca, nooit, asla, jamais, numquam..si pot continua. nu cred ca-s asa proasta cum zici tu avand in vedere ca in 17 de ani de cand fac asta am invatat aproape 12 limbi si nu exagerez deloc pentru tine se pare ca exista imposibil ei bine pentru mine orice este posibil in lumea asta si asa cum crezi asta si arati ca esti un om frustrat, enervant, fara replica, arogant, de prost gust, fara argumente si doar din ce-am vb noi aici imi pot da seama ce fel de om esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Poti sa ai bani sa cumperi 10 etaje cu tot cu oameni, daca te poate vede goala si ultimul boschetar esti o ieftina.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu orice boscetar are bani pentru o revista dinasta laughing) ...se pare ca nimeni nu stie ce inseamna de fapt PLAY BOY, nu esti obligata draga sa te deabraci, faci ce vrei, rolul acestei reviste nu e sa vezi femei goale e sa provoace cat mai mult, dar ce sa stiti voi despre media si ce se afla de fapt in spatele revistelor pe care le vedeti/cititi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cel putin pentru mine e ciudat ca unele fete care au aparut in astfel de ipostaze, iar fotografiile si videoclipurile facute publice, sa se sinucida, iar altele sa se mandreasca cu asta.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am omorat pe nimeni,nu vad unde e problema! Ce e asa grav sa apari intr-o revista pentru barbati? Nu exista nicio poza GOALA,exista poze care pune imaginatia la incercare,nu e deloc ciudat,ca sunt unele care si-o cauta si dupa o fac pe victima asta e altceva, cum a fost cu Babenco de care am aflat abia dupa jumate de an de ea, multi ma intrebau dc cred ca a facut ce a facut, nu e acelasi lucru sa te rogi de unii sa te **** si sa-ti faci poze APROAPE goale, o faci de buna voie nu esti obligata sa faci asta.

| CartoonN a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut "placerea" de a citi cam tot ce-ati conversat. Hai ma cum poti sa ii reprosezi ca scrie gresit, ca are greseli de exprimare, cum poti sa faci asta? Reciteste tot ce ai scris tu si vezi cum suna.Ai scris corect, te-ai exprimat corect? Eu n-am de gand sa te jignesc, as putea s-o fac pentru ca te bati cu gramatica limbii romane si pe deasupra reprosezi altora ca au erori. Daca reanalizezi tot ce ai scris(si nu da vina pe claviatura) iti vei da seama ca si tu ai gresit. Daca nu iti vezi greselile...esti in eroare si tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CartoonN):

Te-ai trezit si tu acuma sa imi zici dupa un an de zile.
Cei cu tine frate nu ai altceva mai bun de facut decat sa cauti intrebari din urma si sa le citesti, fa-ti o viata si lasa-ma in pace.

Am vazut ce am scris, probabil eram obosit am scris la nervi dar nu-mi pasa, care e problema ta?
Vina mea este ca intru in tot felul de discutii cu persoane fara valoare, care isi vand trupul pe bani, mai bine imi vedeam de treaba mea.

| CartoonN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i* tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru CartoonN):

Esti doar un copil prost care nu are altceva mai bun de facut.

| CartoonN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,sigur...macar stiu sa scriu corect si nu ma dau in stamba ca altii, gen tu...atragi atentia altora ca au greseli, pe cand tu esti la fel.In fine, treaca mearga, Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Sunt unele lucruri in viata care nu au pret, insa unii oameni pot fi cumparati usor cu bani foarte putini.
Boschetarii nu au nevoie de bani pentru o astfel de revista, deoarece o gasesc la tomberon dupa ce au auruncat-o cei care au cumparat revista.
Concluzia: pe deasupra ca te vinzi ieftin mai esti si aruncata la gunoi si folosita de toti boschetarii pentru placere.

Multi oameni isi castiga traiul cum pot mai bine (furt, inselaciune, talharie, prostitutie, agricultura, comert, IT s.a. ) daca asta este tot ceea ce sti tu sa faci e viata ta dar nu fa un circ din asta, ceea ce faci tu este tot un fel de prostitutie, deaorece te vinzi pe tine, imaginea ta, trupul tau pentru. bani.
Acuma poti sa invoci tot felul de motive si pretexe: ba ca revista Playboy este o revista respectata si are drept scop sa starneasca imaginatia, probabil atunci cand se masturbeaza toti boschetarii uitandu-se la poze ca in rest nu stiu.

Poti sa ii spui uni betiv ca este un betiv, unui criminal ca este un criminal, drogat, ei tot timpul vor zice ca nu este asa, acest lucru se intampla si cu tine tu stii una si buna.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce chat s-a deschis aici...eu zic sa va tineti gura,pentru ca in spatele fiecarui comentariu nu stiti cine se afla,daca vrei sa-ti povestesc ceea ce fac in prezent si ceea ce inseamna PLAY BOY SI MODA,intra frate si trimite-mi un mesaj nu sa transformam intrebarea asta in cine stie ce discutie interesanta pentru unii, nu-mi bat gura pentru prosti atata timp cat nu stii si tu chiar nu stii ce inseamna play boy, sa faci poze pentru play boy nu este acelasi lucru cu a fi curva, nu ma vand ieftin pentru ca o companie asa mare nu te gandii ca face poze oricarei cracanate de pe sant, nu iti da 1000 de euro si gata le dai mura-n ura pozele, si nimeni nu arunca o revista PB la gunoi crede-ma laughing asta crezi tu, play boy nu inseamna sa faci poze goala pusca ca asa ii vine unuia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Eu zic sa ramai doar la moda si atat, dar e viata ta dupa mine poti sa faci si filme porno ca nu este diferenta mare, numai ca acolo exista contact.
Revista play boy este o revista pornografica care "poate" sa aiba mai multe intrebuintari, dar trebuie sa fii putin ciudat sa colectionezi asa ceva laughing, sunt destui care arunca revistele la gunoi.
Daca s-ar face un sondaj pe strada in care oamenii ar fi intrebati ce cred despre revista play boy si ce reprezinta ea, foarte multi daca nu majoritatea ar raspunde ca este o revista porno, chiar si cei mai educati, inteligenti oameni.
Eu daca fac un rahat si il pun intr-un ambalaj frumos as putea zice ca este cu totul si cu totul altceva ca foarte multi m-ar crede asa si tu, probabil aceste idei ti-au fost induse de producatori sau cei care se ocupa cu aceasta industrie daca poate fi numita asa.
Sunt unele fete, (bine vedete) care au primit milioane ca sa pozeze goale iar tu ai primit cateva mi, e putin ironic. daca a costat cateva mi sa te dezbraci oare cat o sa coste o partida cu tine?

Oricum tu ca persoana nu te respecti si te vinzi ieftin, oare ce parere pot sa am despre o fata care a scris un astfel de text in postarea ei?
"daca sunt doritori sa ma vada goala am facut o sedinta special pentru play boy nr din octombrie".

Curva inseamna o femeie depravata care se ofera barbatilor pe bani, iar tu te-ai oferit tuturor barbatilor din lume sau ma rog celor care au cumparat revista cu bani, oricum tu nu esti prea desteapta ca sa intelegi unele lucruri, ma intreb daca ai putea si ai fi in stare sa faci altceva.

Nu mai aveam chef sa intru sa postez... dar m-au provocat altii, recunosc am gresit am mai scris si tampenii, am vb urat... dar in privinta ta am dreptate.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Invatare de minte dragule laughing deci recunosti ca vb gura fara tine si vorbesti numai ca sa te aflii in treaba..vai de capu' tau laughing)) asta chiar m-a amuzat frustratule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cred ca ai omis ultima parte in care precizez ca in privinta ta am dreptate, esti doar o fufa ieftina fara valoare care se vinde pentru bani.
Frustrat nu am de ce sa fiu, pana la urma fiecare face ce poate si ce il duce capul, pe tine poate nu te-a dus capul decat sa pozezi goala si defilezi.

Pun pariu ca esti o fata gen pis, pitipoanca numai cu figuri in cap, iar daca o intrebi ceva sau ii dai o tema de gandire spune numai tampeni.
O fata care zice public " daca vreti sa ma vedeti goala uitati-va in revista... " e doar o c. ieftina fara valoara, oricat de multi bani ar avea tot fara valoare e, valoarea tio da caracterul, cunostiintele, abilitatile nu banii.

| CartoonN a răspuns:

Un mic exemplu, unde am gresit, unde nu e in regula?

| AnneღU a răspuns:

Din moment ce tu ai vazut asta cu ochii tai, si e clar pentru toti ca asta se "practica" de cand lumea ...mai are vreun sens intrebarea ta?batting eyelashes

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru AnneღU):

Omu cauta atentie, in caz ca nu ai sesizat happy

| AnneღU a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Clar laughing si i-am dat multa atentie, raspunzandu-i la intrebare cu o alta intrebare. Sau nu ai sesizat asta? whistling