| MsD a întrebat:

Am 14 ani.E normal ca iubitul meu să-mi pună mîna la fund, sîni etc? de ex mie nu-mi place dar alţii spun că e normal..deci?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu prea e normal, chiar ma surprinde.
Alti la 14 ani vor sa te F**a si tu te plangi ca te atinge?
Atunci mai asteapta sa cresti vreo 3 4 ani pana sa accepti sa fi atinsa.
Scuze ca sunt cam dur, dar nu imi place sa spun oamenilor ce vor sa auda daca e gresit ce vor sa auda.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal, doar pentru prosti/e este.

| Vladuthz a răspuns:

Daca tie ti-ar placea da, ar fi normal, dar daca tie nu-ti place, atunci roaga-l sa inceteze.

| Azµre a răspuns:

Nu e normal, spune-i că nu vrei și nu îți place!

| lunathemoon a răspuns:

Nu este foarte normal daca o face in public petru ca v-ar putea vedea copiii.dar daca sunteti singuri vrea sa te vada asa ...dezbracata in sutien si slipi chiloti, etc.si sa ii spui totusi daca nu vrei! si el se va indrepta daca e destept.

| Emma112 a răspuns:

Cati ani are?
Daca iti face in public gesturile astea, nu-i normal laughing

| Creaatzaa a răspuns:

E normal, mai ales ca de la varsta aceasta incep multee smug.