| andrey_8401 a întrebat:

Dc fetelor le place sa li se puna mana pe fund? doar fetele laughing) fundita

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mie personal nu-mi place, nu ştiu altora.

| Dina a răspuns:

Depinde si cine o face...

| ionuutzuu a răspuns:

Poate pentru ca se excita si nu tuturor le place.

| Deealovestpu a răspuns:

Mamiferee

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Nu ne place [ adica mie nu imi place ] nu stiu la alte fete... ii foarte najpa cand te plimbi sa vina un baiat sa iti puna mana la fund sau la scoala asa de enervant ii [ spun din propria experienta ] asa ma enerveaza colegii cand fac acest lucru
Poate doar la curve le placebig grin

| MissGreenDots a răspuns:

Salut Andrei. Asta depinde de fiecare fata: daca nimeresti o pitipoanca dornica de unele chestii, ai noroc, ii place si nu iti face nimic; dar daca nimeresti o fata cu picioarele pe pamant, dezghetata la minte, ai ''norocul'' sa te trezesti cu o palma ''frumoasa'' peste fata, sau pe unde apuca. Ai grija cui ii pui mana pe fund (Doamne, cum o sunat asta laughing ), ca s-ar putea sa vezi stele verzi. Asta ti-o spun asa, ca un sfat intre amicii TPU laughing.

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Nu stiu ce sa zic, depinde de caracterul si moralitatea fiecaruia. Mie una mi se pare un gest prostesc si nu imi place, si reactionez violent [ uppps ]. Ma rog, asta sunt eu, urasc caracterul asta stupid al baietilor. Nu dovediti decat ca sunteti niste imaturi. Dar poate altor fete le place.

Pa, pa!

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai andrew depinde... daca esti unul din care ii place ea si ii pui mana p fonduletz si iti raspunde: "bah!", "ce faci ma?","I-a mana".(dar are si un zambet pe buze) yy place dar vrea sa faca ea cateva figuri pe akolwinking.dar daca esti unu pe care ea ii detesta.mai bine nu te mai atingi de eabig grin.

| anotimp2 a răspuns:

Nu le place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le place sau pote la curve le place sau daca e o tipa calumea ii place pentru ca probabil crede ca baieti o considera buna