| username23 a întrebat:

Hey! funda! intrebare e mai ales pentru baieti, dar si fete desigur. As vrea o seara ft ierbinte alaturi de prietenul meu. Si vreau sa il excit cit se poate de tare. Vreau sa fac actiuni care sal scoata din minti Deci ma ajutati cu un plan, niste idei ceva,? plz? puncte si funda! (Baieti: voi spuneti ce pe voi va excita, Fetele ( cum voi excitati prietenii sau cum ia-ti excita) mS

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stii cum sa exciti un barbat? Este falsa ipoteza ca un ca un barbat poate fi excitat doar atingandu-l in zona organelor genitale. Majoritatea barbatilor au multe alte zone sensibile, adica excitabile, pe care le poti „exploata".

Vrei sa-ti rasfeti iubitul si vrei sa creezi un frumos preludiu inainte de consumarea actului sexual? Iata cateva dintre zonele erogene ale barbatilor:

Parul – Joaca-te cu mainile prin parul partenerului. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si chiar scalpul, masandu-l usor, iar cand il doresti foarte tare, arata-i acest lucru tragandu-l usor de par. iti va simti chemarea.

Buzele – Un sarut patimas sau unul usor si tandru, ales in functie de moment, poate sa incite partenerul tau. Prinde-i cu dinti usor buza sau atinge-o usor cu limba… lasa-ti imaginatia sa zburde si dezmiarda-i buzele cu pasiune si dragoste. Sarutul este unul dintre cele mai intime gesturi.

Urechile – Saruturile usoare pe lobul urechilor sau degetele usor trecute ca o mangaiere tremuratoare peste urechi poate crea senzatii tari, caci urechile sunt foarte sensibile la atingere. Prinde-i lobul urechii intre buze si musca-l abia perceptibil, evitand miscarile bruste. Evita si saruturile zgomotoase pe urechi, caci in loc sa-i provoace placere, il vor face sa se retraga.

Parul – Jocul cu mainile prin parul partenerului il poate stimula pe acesta si acest gest atat de simplu, poate sa fie unul plin de erotism. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si scalpul, masandu-l usor, putand chiar sa-l tragi usor de par.

Pieptul – Mangaierile, saruturile, usoarele atingeri cu unghiile ii pot provoca placere. Unii barbati s-ar putea totusi sa simta senzatia de disconfort datorita faptului ca se vor gadila, deci nu insista daca te vor respinge si nu lua altfel respingerea lor…

Fundul – Dezmierdarea fundului unui barbat poate suna aiurea pentru unii, dar o palma usoara sau o muscare delicata a fesei barbatului, ii poate crea acestuia placeri deosebite.

Perineul – Zona dintre anus si scrot este zona perineului. Stimuleaza aceasta zona cand partenerul tau este in preajma orgasmului si ii vei intensifica placerea.

Testiculele si penisul – Sunt zone 100% garantat excitabile. Conditia este sa le atingi cu delicatete si cu miscari fine.

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Greu de spus, dar acum oricarui baiat/barbat ii place o fata care se bucura de sex si e open mind, acum nu zic sa zbiere si mai stu eu ce, ca ce placere iti provoaca el tie, dar sunt unele care nu prea participa, doar stau si asteapta sa-ti parchezi masina in garaj.
O tinuta sexi, muzica, un dans provocator, o sampanie sa elimini orice urma de inhibitie, o felatie,(69 pe pat, unu la altu), sex de toate felurile fara reguli, o evadare.succes.Dar totusi fi deschisa)perversa) si in acelasi timp dulce, finuta cu el.

| todea1990 a răspuns:

Incearca sa fi senzuala sa vb frumos.restul vine de la sine.si cel mai imp imbracate provocator

| zoryanna a răspuns:

In primul rand sa fiti singuri in camera sau si mai bine in casa, apoi incepi sarutandu-l pe gat si pe ureche ii soptesti ca il placi(sau ca il iubesti, tu alegi), il mangai pe abdomen si il saruti pe buze, il domini, fara sa il slabesti din ochi, te urci pe picioarele lui, il mangai pe par, in acelasi timp incerci sa te exciti si tu(cu gandul daca nu reusesti sa te excici in timp ce il exciti pe el) si ii soptesti ca il vrei, dar in timp ce ii soptesti ca il vrei il atingi mai jos. nu va ramane indiferent. asta e parerea unei fete.

| CrIsTiNeL_8057 a răspuns:

Eu zic sa iti pui o imbracaminte care sa il excite si dupa aia te sui pe **** lui si faci sex vreo 40 minwinking