| adiiinav15 a întrebat:

As vrea sa imi raspunda baietii la urmatoarea intrebare : Cum va excitati?
Adica ce ar trebui sa-i fac unui baiat ca sa-l excit bine de tot?
Am nevoie pentru ca maine am treaba rolling on the floor))
Si fetele as vrea sa imi raspunda cum excita ele baietii.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii tu sa faci asta, cu cati baieti te-a culcat pana acum? Ori glumesti ori esti un troll plictisit.

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca tu esti experta in exicitatul barbatilor, odata ce te-ai culcat cu atatia!
Poate tu ar trebui sa ne dai noua sfaturi, in sensul asta.

Ia uite aici, chiar declaratia ta, de pe alt topic:

"acum 10 ore | adiiinav15 a întrebat:
Anul trecut am fost mai proasta in sensul ca ma culcam cu fiecare baiat care imi placea iar dupa aceea a ajuns toata lumea sa ma considere curva..."

| adiiinav15 explică (pentru Violleta2022):

Suntem 2 fete pe cont

| darrio2007 a răspuns (pentru adiiinav15):

Si ambele la fel de „cuminti". Ha, ha!

| Violleta2022 a răspuns (pentru adiiinav15):

Serios? Acum sunteti doua, sau aceeasi mincinoasa care a uitat ce a minti ieri? Hai ca nu te cred!

Sa-ti faci cont aici, nu ai nevoie de bani, ai nevoie de 2 minute doar. asadar, minciuna cu 2 fete pe acelasi cont, a cazut.

| mihai69 a răspuns:

O felație ca la carte e tot ce trebuie.

| Endoryus a răspuns:

Nu sunt 2 la fel, vorba aia. Gusturi diferite. Unii imbratisari (exemplu mai sus ), pe altii un fund bombat in pantaloni de latex, pe altii sa ii domini, pe altii sa te lasi dominata, altii sa fie sadici etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi mă excită un trup sexy, o fată atrăgătoare și perversă. Ma excită un dans lasciv. Un sărut pasional. Ma excită fanteziile perverse și mă excită tipele perverse deschise la ceva serios și cărora le stârnesc imaginația și cărora le plac asa cum sunt. Bineinteles ca sa nu se înțeleagă gresit, odată ce am gasit una din multe toată atenția mea se concentrează doar pe relația respectivă.

| Dana1999 a răspuns:

Dacă te lasi usor nu se va excita prea tare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dana1999):

Exact

| Bozgi200 a răspuns:

Pe mine cel puțin si o îmbrățișare buna mă excită.
Saruturile pe gât, mângâierile, mâna pusa pe picior.
Fa orice îți trece prin cap laughing
Succes si protejați-va laughing)

| auntbalance a răspuns:

Ma excita pozitiile de genu picioare deschise, capra de la spate cu fundu sus, un anal, na

| numelealesecelinteles a răspuns:

Sincer?laughingmă excita o felatie buna intr adevar, linsul ouălor, limbile la fund (primite) si 2 codițe prinse, apoi tare mamilaughing