| Rosierosie a întrebat:

Hey guys, deci acum 4 ani am sarutat un arab in Paris a fost ceva spontan, si acum am revenit aici, de atunci mi-a ramas gandul la el, credeti ca il voi mai vedea vreodata? Sau o sa il pot gasi? P.s: nu stiu cum se numeste ????

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai visat happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai te-ai sarutat asa cu un arab... random?

Avand in vedere ca lumea e asa de mare si asa de mica... exista sansa sa va mai vedeti. Desi ar fi incredibil de mica, dar exista.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu știi nimic de el nu ai cum să dai de el.

| Sofer a răspuns:

Nu i-ai luat nicio adresa sa poți tine legătura? E cam greu sa mai dai de el acum dacă nu ști nici cum îl cheamă.

| MValentin a răspuns:

Imi place asa mult siteul asta oamenii cand pun întrebări si se lauda 90% din întrebare.
E gen,, am casa de vacanta in hawai si aseara am făcut sex 3 ore încontinuu cu iubita-mea si i-o placut mult apoi ne-am dus pe marginea piscinei noastre proprii si am continuat inca vreo ora oare poatr ramane gravida?,,?

| Roberrt21 a răspuns:

E greu, foarte greu...