| Blossomis a întrebat:

Hey Guys.Imi place de un baiat si am idu lui, intra mereu pe mess si vorbim.Problema este ca as vrea sa-mi pun un status de care sa se intrebe ce e cu el.Adica sa fie curios de ce inseamna. Puteti sa ma ajutati si pe mine va rog frumos? Dau FUnda.

7 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

I cant stop thinking about you, nu stiu cauta pe net tongue tonguehabar n-am big grin

| Frumushica96 a răspuns:

Pune statusul te iubesc si toata lumea o sa te intrebe pe cniubesti laughing kiss

| Raamonikaa a răspuns:

Da, da, buna idee @MissBeer, in franceza! Ii saluti pe toti cu : "Voulez vous coucher avec moi ce soir?"... ceea ce inseamna "Buna seara tuturor, ce mai faceti?". Incearca si o sa vezi reactii. happy Funda?

| MissBeer a răspuns:

Pune-ti ceva intr-o limba straina. Eu aveam o perioada in care imi puneam diferite statusuri in franceza, din simplul motiv ca imi place franceza, dar toaaata lumea ma intreba ce inseamnahappy. A propos, asta nu este o "problema", dar bafta!

| Barbie_9607 a răspuns:

.mixamrod adica dor maximlove struck

| sabadios1 a răspuns:

Si eu am incercat asta o data, cand eram mai mica. Dar nu mai stiu exact ce status aveam. Oricum Bafta

| Alexandrailinescu a răspuns:

@Ramonika o inveti la prostiilaughing