| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU:]
imi place de un baiat, iulian alexandru, sa va povestesc...
cand intra pe mess si vb cu mine, isi pune mereu dnd la status, imi trimite webu' chiar daca nu are, si eu da[cred ca vrea sa ma vadaon the phone, suntem in aceeasi clasa, si nu stiu daca ma place si habar n-am cum sa ii spuncrying
va rog, ajutati-masad

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa vezi daca are o prietena si daca are intreba-l cum se inteleg, cum le merge. Daca nu are, intreaba-l daca ar fi dispus sa isi faca o prietena si spune-i ca stii tu pe cineva care ii place de el.Cu siguranta o sa te intrebe cine e, daca o cunoaste. Tine-l putin pe jar si nu ii spune, lasa-l sa chiceasca el.Deschizand acest subiect, veti avea mult de conversat pe tema lui.Succes!

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Daca iti acorda mai multa atentie decat celorlalte fete si pune la status dnd numai ca sa vb cu tine si iti mai da si web inseamna ca te place. Dar e mai bine sa il intrebi daca are prietena, daca da cum se intelege cu ea... Daca n-are fi fericita, fa-i complimente, incepe si tu sa de dai mai pe langa el, fal sa creada ca tu ai incredere in el. Apoi cel mai frumos e sa eu zici in fata privindul in ochii ca sa isi dea seama ca sentimentele tale sunt sincere, poti sa mai folosesti tot felul de jocuri ca sa ii dai de inteles, cv de genul: ii zici ca sti o fata care il place din clasa de la voi si ii zici banca unde stai tu sau cv care sa fie legat de tine si el sa stie deja ca sa isi dea seama. Intelegi tu ce vreau sa spun.
Mult noroc cu baiatul asta!
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz