| IuliaWosster a întrebat:

HEysad
HELP! Ma-m indrg ca o proasta.sadde un baiat, la inceput totul era ok.ne intelegeam bine el ma alinta. dupa aia la un momendat nu mai imi raspundea pe mess sau la sms-uri.s-a cam racit si mi-e frica sa nu il pierd il iubesc sad el imi da uneori senzatia ca ma iubeste alte ori.ca ii sunt indiferenta.nu stiu ce sa facsad aaa.si mentionez.nu il stresez cu sms-urile daca ii scriu unu la 3 zile sau asa.si pe hi5 am vazut o fata care i-a dat comentar "Iubii...arai bomba". aa da.si e cam mare dinstanta intre noisad deci ce sa fac?! isi bate joc de mine sau... mi se pare miesad? si ce sa fac nu vreau sa-l stresez. da nici sal pierd nu vreausad
Va rog ajutati-masad
MS de raspunsurilove struck

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Poate si-a gasit pe alta, dar nici de tine nu vrea sa se desparta. Cel mai bine ar fi sa-l intrebi direct daca mai tine la tine. Nu-ti face griji ca o sa-l pierzi, mai sunt baieti pe lumea asta, nu dispera din cauza unuia singur. Bafta.happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca poate fi ceva serios intre voi. Probabil ai tu ceva special de inca nu v-ati despartit dar nu cred ca isi doreste ceva de durata. Probabil cauta ocazia potrivita pentru a lamuri situatia. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Cere sinceritate din partea lui.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Intreaba-l direct ce simte pentru tine si ce intentii are. Cere-i sa fie sincer si accepta ce iti spune. Apoi spune-i ce doresti tu. Si vezi daca puteti continua asa.

| aditzy:) a răspuns:

Cam isi bate joc de tinehappymai bine il lasi deoparte sau propui sa ramaneti amicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, ca o proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolll rolling on the floor) deci cum poti sa scrii "m-am" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey in comenturile de mai jos nu prea am vazut ceva care sa te linisteasca sau sa te ajute. stii uneori asa suntem noi fetele avem impresia ca totul e impotriva noastra si ca nu suntem luate in seama... incearca sa vorbesti deschis cu el... sa-i spui ce te deranjeaza.

| lizzy a răspuns:

Nu e serios, si nu, nu ti se pare, nu te baga in seama, nu iti acorda atentia, lasa-l, n-are rost.
:X YOU