| Catyy96 a întrebat:

Hey! Ieri am iesit in oras cu iubitul meu si niste prieteni comuni(a doua intalnire, ne cunoastem de mult timp).A fost normal pana cand am decis sa mergem sa ne plimbam putin doar noi 2 ( nu ar fi pentru prima data).Am vorbit chestii normale,am ras, ne-am spus chestii dragute dupa care ne-am intors si ne-am asezat pe banca alaturi de prieteni.Atunci am observat ca el... avea o problema in pantaloni, era si greu sa nu observi.Nu stiu ce i-ar fi putut provoca asta pentru ca eram imbracata normal si nu am facut niciun gest anume.La putin timp dupa ce am observat m-a sarutat (pentru prima oara big grin ) si a plecat acasa.Ma simt oarecum ciudat,nu i-am dat oricum de inteles ca am observat,nici nu as fi putut, ar fi fost si penibil.De ce s-a intamplat chestia asta? Merci pentru ajutor :happy!

Răspuns Câştigător
| Șurubelniță a răspuns:

Erectia penisului poate surveni in cele mai neasteptate momente. Iti spun sincer sa nu te gandesti ca i-ar fi provocat erectia faptul ca v-ati intors langa prietenii vostri, sau ca o alta fata i-ar fi provocat asta.
In plus, un sfat pe viitor : daca prietenul tau va mai avea erectie pe viitor, sa nu ti se para penibil, e ceva firesc. Crede-ma, asta nu inseamna ca se gandeste numai la sex sau ca vreau doar sa ti-o puna. E greu de inteles pentru ca tu nu ai asa ceva si din cauza asta ai si pus intrebarea.
Tot ce-ti pot spune este ca e doar ceva firesc, e normal sa se intample asta in timp ce este alaturi de tine, doar esti prietena lui si asta te face cea mai atragatoare fata in viziunea lui.
Sper ca ti-am fost de ajutor, o zi buna! happy

4 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Inseamna ca se excita mai usor. Nu era nevoie de niciun gest anume pentru asta. big grin

| MCG a răspuns:

Pentru ca baietii au erectie in momente neasteptate, cum ar fi de exemplu dimineata si e ceva normal! Nu este nicio problema, inseamna ca ii pari atragatoare si deci se preconizeaza o relatie frumoasa intre voi!

| beautifullie a răspuns:

Nu se stie ce anume i-a provocat erectia. putea fi orice. E un lucru bun, te gaseste atragatoare si ii placi daca s-a intamplat asta. nu-i pomeni de subiect, o sa se simta penibil. fii doar mandra si bucuroasa ca s-a intamplat si tine pentru tine asta

| wasilika24 a răspuns:

Inseamna ca se excita mai usor. Nu era nevoie de niciun gest anume pentru asta
sau tea gasit atunci pentru el cea mai sexy fata big grin