| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! Sunt Andrei si am 16 ani jumatehee hee fac anul asta 17 am si eu o problema:Sa incephappyDeci am cunoscut o fata acum 2-3 saptamani si am vrut sa o invit la un film ea mi-a refuzat invitatia a spus ca se duce pana la bunici ei a stati oprim un pic eu am cunoscuto printr-un prieten de al meu bon sa revenim dar ma mintitsadA zis ca se duce la ai ei la tara si prietenul meu a vazut-o pe strada, se plimba cu fetelestraight faceHabar n-am ce motiv a avut sa ma mintathinking iar a doua zi am decis sa ii ofer o alta invitatie am intrebat-o daca ar vrea sa ne plimbam putin prin parc sa ne mai cunoastem etc...si a acceptat dupa 1 ora de plimbare prin parc am decis sa o intreb daca ar vrea sa fie prietena mea si a vrut neam mai plimbat si apoi am plecat amandoi acasa desigur ca neam si sarutat inainte sa plecam >: si daca intrebati nu nu a fost French Kiss a fost mai normal big grin ziua urmatoare mi-a propus iar sa mergem in parc laughing cred ca eu fi placut am zis da pe la ora 11:30 asa ne intal nisem neam plimbat iar laughing si pe la ora 12:30 se facuse ia sunat telefonul straight faceEa a zis:.,, Scuza-ma" o clipa si am zis,, ok" Si ea i-a spus celui care o sunase ca nu poate sa vorbeasca acum sa asezat la loc langa mine pe banca si eu am intrebat-o:,, Cine era"? Ea mi-a raspuns:,, Mama" am zis:,, ok" si apoi a zis ca se duce sa pape si plecase dar surpriza surpriza si-a uitat telefonul pe bancastraight face dupa 5-10 min am observat asta si avea 3 mesaje si scria asa:,, Iubire ce faci de ce nu raspunzi? Si restul cam la fel m-am ingrijorat si i-am dat tel a doua zi ca la cautat de a inebunit si pe mine nu m-a intrebat bon a doua zi pe la ora 13:00 i-am dat tel si am itnrebato cei cu mesaju asta? Si a spus ca e un nebun care o place si ca sa il ignor iar acum nu stiu pe cine sa credsad niste raspunsuri va rogsad scuze ca am scris atatabig grinPareri atat de la fete cat si de la baieti apropo ea are 15 ani happy

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vrei sa-ti spun de ce te-a refuzat prima data? De frica sa nu afle iubirea ei[tipul care i-a dat mesaj] probabil ca era prin preajma si iesea un scandal monstru daca o vedea pe ea cu tine. Vezi-ti de drumul tau, fata asta nu e serioasa. Nu ar fi trebuit sa accepte nici intalnirea in parc, din moment ce era cu altul. Persoana careia i-a zis "nu pot vorbi acum" era "iubirea ei". Pacat, ca minciuna are picioare scurte, si a fost atat de "desteapta" ca si-a uitat telefonul.
Un sfat pentru tine? Invita fete serioase in oras. So, next!

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Las'o omule las'o. Nu te merita, nu te mai chinui singur degeaba. Dai papucii.

| aangelia a răspuns:

Da o naibii laughing!

| aangelia a răspuns:

Da-o naibii laughing!

| andrei a răspuns:

Vad ca nu ai ce face!

| Ady93 a răspuns:

Cum a zis Fabolous, nu te indragosti in ea daca nu esti sigur ca o sati mearga, incearca ceva in timp daca nu vrea sta e, urmoatoarea.

| Fabolous a răspuns:

Parerea mea: fa-ti treaba cu ea si du-te la urmatoarea. Insista cat poti si ai grija sa nu te indragostesti de ea. Baga-ti doar ceva in ea. Din cate mi-ai zis tu, mai mult ca sigur nu e virgina, deci, daca te refuza, insista da-on p mea ca nu ii mai dai o gaura. Succes

| Rallu_8961 a răspuns:

E o situatie cam complicatastraight face
Sincera sa fiu tipul respectiv nu era nebun sa ii trimita sms`uri de genul ala!
Asta e parerea mea!
straight face