| Roxii a întrebat:

Hey.imi place de un baiat de la mine din cartier si nu stiu daca si lui ii place de mine ca astazi a zis in timp ce ne jukam adevar sau provokare ca el nici unei fete nu ii zice cand ii place de ea. ce as putea sa fac sa vad daca si el ma place? plzz HELP.chiar il plac si mi-ar placea sa fim impreuna daca nu ziceti-mi ce sa fac ca sai atrag atentie sa fim mai apropiati da nu-mi ziceti fii u insasti si chestii deasea!
FUNDOI!winking

Răspuns Câştigător
| dedeuytz a răspuns:

Hey.mm.fal sa ati arate prin fapte nu prin vorbe ca te place sau ignora-l si vei vedea adevarul ...stai mai mult cu alti baieti dar nu cu el si vei vedea ca va face tot posibilul sa stai numai langa el big grin (geloziehee hee)eu asta am facut cu o problema similara si. a mers sunt cu el big grinbig grin multa bafta :* pls funda.:X

3 răspunsuri:
| Georgiana21 a răspuns:

Pai asta inseamna ca asteapta de la tine sa-i spui ca-l placi.Incearca sa-i spui asta i atunci ai sa scapi de dubii.

| ღjust meღ a răspuns:

Alege din astea:
1)ignora-l, fa-l gelos
2)da mass-uri din astea mai sugestyve (daca ai id'ul lui), gen:"cat de mult tii la mine","buzz cine vrea se ne combinam"...stii si tu
3)poti sa spui o minciunica minuscula laughing:spune-i ca ai jucat pool pe porunci cu verisoara ta/o prietena (vezi tu) si porunca a fost sa-l intrebi daca ar fi sanse sa fiti impreuna; sau si mai bine, zii ca il placi, iar daca reactioneaza aiurea, spune-i ca a fost doar o provocarelaughing...la mine tinelaughing
3)(tot daca il ai in lista)pui status-uri gen:"te iubesc","miss you", daca il deranjeaza/intereseaza o sa te intrebe despre cine este vorba.mai poti sa pui:"hate me today","cea mai urata zi","merci ca m-ai facut sa plang" chestii triste (mai poti completa cu un avatar sad), si daca tine la tine o sa incerce sa te faca sa te simti mai binehappy.
sper ca te-am ajutat, sa ne spui daca a merswinking
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provoaca-l intr-o zi cat la suta ii place lui de tine si o sa afli daca te place